• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » عرضه تاکسی های هیبریدی با ٣٠میلیون یارانه بلاعوض و ۷۰ درصد وام بانکی (+جزئیات و عکس)
  کد خبر : 2037598

  عرضه تاکسی های هیبریدی با ٣٠میلیون یارانه بلاعوض و ۷۰ درصد وام بانکی (+جزئیات و عکس)

  عرضه تاکسی های هیبریدی با ٣٠میلیون یارانه بلاعوض و ۷۰ درصد وام بانکی (+جزئیات و عکس)Reviewed by on Aug 19Rating: سه هزار تاکسی هیبریدی از سوی سلام تاکسی، وارد ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران می شود. به گزارش ایران ویج به نقل از عصر ایران  علی خامس متین مدیرعامل شرکت سلام تاکسی، صبح…

  عرضه تاکسی های هیبریدی با ٣٠میلیون یارانه بلاعوض و ۷۰ درصد وام بانکی (+جزئیات و عکس)Reviewed by on Aug 19Rating:

  سه هزار تاکسی هیبریدی از سوی سلام تاکسی، وارد ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران می شود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از عصر ایران  علی خامس متین مدیرعامل شرکت سلام تاکسی، صبح امروز در جمع خبرنگاران  گفت: اسفندماه سال گذشته و با انجام قرارداد ۳ جانبه سازمان تاکسیرانی تهران، سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و شرکت سلام تاکسی با هدف تبدیل خودروهای فرسوده و حفظ محیط زیست و کاهش مصرف سوخت کار خودرا آغاز کردیم گفت: اسفندماه سال قبل فعالیت رسمی سلام تاکسی آغاز شده است و در حاضر ١١٠ خودرو تویوتا پریوس در شبکه حمل و نقل شهری فعالیت خود را آغاز کرده اند.

  عرضه تاکسی های هیبریدی با ٣٠میلیون یارانه بلاعوض و 70 درصد وام بانکی (+جزئیات و عکس)
  وی با اشاره به واگذاری این خودروها به مردم و متقاضیان با ارائه شرایط وام بانک و کمک بالا عوض شهرداری تهران گفت:  قیمت این تاکسی ها  ١۵۵ میلیون تومان است که  از ٣٠ میلیون تومان یارانه بلاعوض سازمان تاکسیرانی تهران برخورداربوده  و تا سقف ٧٠ درصد مابقی قیمت خودرو نیز قابلیت دریافت تسهیلات با سود ١٨ درصد و با بازپرداخت ۴ ساله برای رانندگان وجود دارد.

  خامس متین با اشاره به اینکه هم اکنون ٣٠٠ هزار خودرو در شبکه حمل و نقل تهران فعالیت دارد که ٨٠ هزار دستگاه آن تاکسی است، اظهار داشت:قیمت ارائه خدمات از سوی این تاکسی ها بنا بر مصوبه شورای شهر تهران است .

  عرضه تاکسی های هیبریدی با ٣٠میلیون یارانه بلاعوض و 70 درصد وام بانکی (+جزئیات و عکس)

  وی در ادامه با اشاره به راه اندازی اپلیکیشن سلام تاکسی در آینده نزدیک گفت: با افزایش تعداد تاکسی های در سطح شهر تهران اپلیکشن  دریافت خدمات تاکسی نیز راه اندازی می شود ولی فعلا ارائه خدمات فقط از طریق تماس تلفی امکان پذیر است.

  وی با بیان اینکه هم اکنون ۳ هزار دستگاه خودرو تویوتا پریوس از سوی این شرکت خریداری و وارد کشور شده است گفت: این خودروها با شرایط اعلام شده به متقاضیان واگذار خواهد شد.

  براساس این گزارش، خودرو هیبریدی تویوتا پریوس با مصرف سوخت ترکیبی ٣.۶ لیتر برای ١٠٠ کیلومتر کم مصرف ترین خودرو کشور محسوب می شود.

  عرضه تاکسی های هیبریدی با ٣٠میلیون یارانه بلاعوض و 70 درصد وام بانکی (+جزئیات و عکس)

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.