• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ارتقای قدرت دفاعی یک ضرورت است
  کد خبر : 2037391

  ارتقای قدرت دفاعی یک ضرورت است

  ارتقای قدرت دفاعی یک ضرورت استReviewed by on Aug 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، آیت‌الله «اسدالله ایمانی» در خطبه‌های نماز جمعه ۲۷ مرداد با اشاره به باز تداوم جنایات آمریکا، گفت: هم در ادامه جنایات امریکا شاهدیم که این روزها کشور یمن در فقر و آتش و خون و بیماری و…

  ارتقای قدرت دفاعی یک ضرورت استReviewed by on Aug 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، آیت‌الله «اسدالله ایمانی» در خطبه‌های نماز جمعه ۲۷ مرداد با اشاره به باز تداوم جنایات آمریکا، گفت: هم در ادامه جنایات امریکا شاهدیم که این روزها کشور یمن در فقر و آتش و خون و بیماری و گرسنگی دست و پا می‌زند و دنیا بی‌تفاوت در مقابل آن‌ها حرکت می‌کند.

  او ادامه داد: گناه مردم یمن چه بوده که باید مورد حمله آل‌سعود قرار بگیرند، چه خلافی انجام داده بودند؟ به کدام کشور تعرض کرده بودند؟ به کدام جنگ دست زده بودند که باید ماه‌ها کشورشان زیر آماج گلوله‌ها و بمب‌های وحشیانه آل‌سعود کودک‌کش قرار بگیرد و دنیا هم حرف نزند و ساکت باشد.

  ایمانی با تصریح این‌که آمریکا از آل‌سعود پول می‌گیرد و چراغ سبز به آل‌سعود نشان می‌دهد، علت وقایع و بمباران یمن را همین امر دانست و گفت: در این شرایط ما وظیفه داریم قدرت بازدارندگی کشور را بالا برده و قدرت دفاعی‌مان را گسترش دهیم، اجازه ندهیم احدی درباره قدرت بازدارندگی ما اظهار نظر کند، اجازه ندهیم احدی درباره دفاع ما چه داخل و چه خارج بخواهد عکس‌العمل نشان بدهد.

  امام جمعه شیراز گفت: اگر قدرت نداشته باشیم مثل سایر کشورهای تحت ستم گرفتار می‌شویم، در دفاع هشت ساله آنچه باید تحمل کنیم را کردیم، چرا باید بی‌تجربگی کرده و ابزار دفاعی را از دست بدهیم.

  ایمانی گفت: ما باید به سراغ صنایع دفاعی رفته و آن را توسعه دهیم، بحمدالله استان فارس و شیراز مرکز گسترش صنایع دفاعی است، پیچیده‌ترین ابزار در شهر شیراز ساخته می‌شود.

  امام جمعه شیراز هم‌چنین با اشاره به در پیش بودن سالروز واقعه ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲، تأکید کرد که آن واقعه تاریخی و عوامل ایجادکننده آن در حافظه ملت ایران به‌عنوان روزی تلخ و نکبت‌بار باقی مانده است.

  ایمانی در بخشی از خطبه‌های نماز به واقعه آتش‌کشیدن مسجدالاقصی در سال ۱۹۶۹ توسط رژیم غاصب اسرائیل و آمریکا اشاره و خاطرنشان کرد: این اقدام برای این بود که هویت اسلامی مسجدالاقصی را از میان برده و یک هویت صددرصد یهودی به مسجدالاقصی بدهد.

  امام جمعه شیراز ادامه داد: به همین جهت کنفرانس اسلامی روز سی‌ام مرداد مصادف با سالروز به آتش‌کشیدن مسجد الاقصی را روز مسجد نامگذاری کرد.

  ایمانی با یادآوری این‌که در ایران هفته مساجد برگزار می‌شود، گفت: مسجد عظیم‌ترین، گسترده‌ترین، بزرگترین و اثرگزارترین پایگاه دینی و معنوی است و اگر امروز بخواهیم فرزندانمان از کید دشمنان محفوظ بمانند باید رابطه آنان را با مسجد برقرار و پیوند آنها را با مسجد قوی کنیم.

  امام جمعه شیراز خاطرنشان کرد: مسجد با آن کارکرد گسترده‌ای که صدر اسلام داشته باید مجدداً احیاء شود و امید می‌رود در نظام جمهوری اسلامی این حالت و این امید انجام و این ایده عملیاتی شود.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.