• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نوری مالکی خبر سکته مغزی‌اش را تکذیب کرد
  کد خبر : 2037379

  نوری مالکی خبر سکته مغزی‌اش را تکذیب کرد

  نوری مالکی خبر سکته مغزی‌اش را تکذیب کردReviewed by on Aug 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، نوری مالکی معاون رئیس جمهور عراق اخبار منتشر شده در برخی رسانه های مبنی بر سکته مغزی و انتقال به ایران را کذب محض توصیف کرد. وی اعلام کرد: برخی…

  نوری مالکی خبر سکته مغزی‌اش را تکذیب کردReviewed by on Aug 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، نوری مالکی معاون رئیس جمهور عراق اخبار منتشر شده در برخی رسانه های مبنی بر سکته مغزی و انتقال به ایران را کذب محض توصیف کرد.

  وی اعلام کرد: برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبر کذبی با این مضمون که من سکته مغزی کرده ام و به دنبال آن به تهران منتقل شده ام مخابره کرده اند که به دنبال آن تماس های زیادی از سوی طرفداران که از شنیدن این خبر متالم شده اند، دریافت کردیم و این خبر دشمنانی که برای دیگران شر را می خواهند، شاد کرد. من از کسانی که تماس گرفتند تشکر می کنم و خطاب به کسانی که این دروغ را اشاعه دادند می گویم که این در راستای اخبار کذب و اقداماتی است که هر چه به انتخابات نزدیکتر می شویم و در روند سیاسی موفقیتی به دست می آید و در عرصه نظامی دستاوردی کسب می شود، تشدید خواهد شد.

  مالکی افزود: آنها(کسانی که این اخبار دروغ را منتشر می کنند) خیر عراق و برادری عراقی ها را نمی خواهند و به دنبال شر و پلیدی هستند زیرا در فضای شر به سر می برند. موج دروغ به برخی پایگاهها و شبکه های دوست نیز کشیده شد و من از شبکه های تلویزیونی می خواهم که دقت و هوشیاری بیشتری در انتشار اخبار به خرج دهند زیرا ما با وضعیتی از جعل و تزویر روبرو هستیم.

  وی از شهروندان عراقی خواست که درباره باور کردن اخباری که از برخی منابع که خیرخواه عراق و فرزندان آن نیستند، مراقب باشند و هر خبری را باور کنند.

  مالکی بیان کرد: مردم خبر درست را از نادرست تشخیص می دهند. کسی از اخبار دروغ مصون نیست حتی رزمندگان در جبهه های جنگ و هدف این اخبار بازگردانیدن عراق به مرحله ای است که اراده شر در آن حاکم باشد. هدف از این اخبار ایجاد هرج و مرج و شک و تردید میان هموطنان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.