• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد ۲۵ساله ایرانی متاثرمان کرد
  کد خبر : 2037290

  جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد ۲۵ساله ایرانی متاثرمان کرد

  جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد ۲۵ساله ایرانی متاثرمان کردReviewed by on Aug 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا ،پایگاه خبری النشره المغاربیه در مقاله‌ای به قلم محفوظ الجیلانی نوشت: جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد و قهرمان ۲۵ساله ایرانی ،محسن حججی و آن پس از اسارتش در مرزهای عراق و سوریه توسط گروهک تروریستی داعش…

  جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد ۲۵ساله ایرانی متاثرمان کردReviewed by on Aug 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا ،پایگاه خبری النشره المغاربیه در مقاله‌ای به قلم محفوظ الجیلانی نوشت: جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد و قهرمان ۲۵ساله ایرانی ،محسن حججی و آن پس از اسارتش در مرزهای عراق و سوریه توسط گروهک تروریستی داعش غم و اندوه را در دل تمام موریتانیایی ها ، مسلمانان و جامعه ی بشریت برانگیخت. این جنایت وحشیانه و زشت که به کارنامه سیاه گروهک تروریستی داعش اضافه خواهد شد ما را متاثر کرد.

  شهید مجاهد محسن حججی درحالی که با شرافت و شجاعت بی نظیر برای دفاع از حرم های مقدس در سرزمین های عربی که مورد تعرض گروهک‌های تکفیری و تروریستی قرار گرفته‌اند می‌جنگید،به شهادت رسید.

  حججی و دیگر مبارزان ایرانی الگویی برای از خودگذشتگی و فداکاری و همچنین الگویی صادق برای ایمان به خداوند و پیامبر است و این شهید،شجاعت و قدرت را درمیان تروریست های خونخوار که جنایت‌های‌شان جامعه بشریت را شرمنده کرده است،نشان داد.

  کشور بزرگ ایران درحالی که جام تلخ این مصیبت را می‌نوشد با فداکاری و ازخودگذشتگی در راه دفاع از اصول و ارزش های اصیل خود که مهمترین آن‌ها ایستادگی در کنار مستضعفین جهان و مقابله با ظالمان است،ثابت کرد که مستحق زندگی در زیر خورشید و بر روی زمین را دارد.

  ملت ایران باید به این جوانان که ارواح پاک‌شان را در راه دفاع از بزرگی امت‌شان و حمایت از مظلومان و ستم دیدگان در این جهان سرکش و سلطه گرا تقدیم کردند افتخار کند و جمهوری اسلامی ایران باید به این شهدا و نیکانی که جان خود را تقدیم می کنند افتخار کند و این شهدا حقیقتا ستاره‌هایی هستند که راه کشور ایران را در شب های ظلمت و تاریکی روشن خواهند کرد.

  گروهک تروریستی بعد از نوشیدن جام شکست دربیش از یک میدان در سوریه و عراق با این جنایت انتحاری عجز و ناتوانی و افولش را حتمی کرد و گروهک تروریستی داعش و حامیانش در مقابل پیروزی‌های محور مقاومت به رهبری ارتش سوریه و سپاه ایران ناامید شده‌اند.

  این خون پاک ایرانی است که در میدان های جنگ می ریزد تا با خون عربی آمیخته شود و این فداکاری های ایرانی ادامه دار است تا همبستگی و وحدت اصیل اسلامی میان دو ملت سوریه و ایران محقق شود و این مقاومت ها بعد از خدا برقدرت ذاتی و اراده ی ملت خود متکی است و همیشه در این نبردها پیروز بوده‌اند.

  من مطمئن هستم که جمهوری اسلامی ایران برای انتقام گیری تاخیر نخواهد کرد و ارتش و رهبری جمهوری اسلامی ایران از این جنایت نخواهند گذشت و برنامه های تروریستی امریکا در منطقه را ناکام خواهند کرد و گروهک تروریستی داعش را که دولت امریکا به منظور ایجاد شکاف در کشورهای خاورمیانه و استفاده از منابع و ثروت‌های آن و کشتن جوانان و آواره کردن ساکنانش ایجاد کردند،نابود خواهند کرد.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.