• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » پورموسوی: در مقابل ما بازی دفاعی می‌کنند
  کد خبر : 2037229

  پورموسوی: در مقابل ما بازی دفاعی می‌کنند

  پورموسوی: در مقابل ما بازی دفاعی می‌کنندReviewed by on Aug 17Rating: سیدسیروس پوموسوی می گوید ما هر روز در این هوای گرم تمرین می‌کنیم، اما تیم‌هایی که در این شهر میهمان هستند به این آب و هوا عادت ندارند و به همین دلیل مجبورند بازی دفاعی را انجام دهند.به گزارش ایران ویج به نقل از…

  پورموسوی: در مقابل ما بازی دفاعی می‌کنندReviewed by on Aug 17Rating:

  سیدسیروس پوموسوی می گوید ما هر روز در این هوای گرم تمرین می‌کنیم، اما تیم‌هایی که در این شهر میهمان هستند به این آب و هوا عادت ندارند و به همین دلیل مجبورند بازی دفاعی را انجام دهند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از “ورزش سه”، سرمربی فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار برابر گسترش فولاد گفت: ما در اولین بازی خانگی‌مان موفق نبودیم و در این بازی تلاش می‌کنیم تا سربلند از زمین خارج شویم. این بازی قطعا یکی از بازی‌های سخت ما خواهد بود. ما هر روز در این هوای گرم تمرین می‌کنیم، اما تیم‌هایی که در این شهر میهمان هستند به این آب و هوا عادت ندارند و به همین دلیل مجبورند بازی دفاعی را انجام دهند. همان‌طور که گفتم ما هر روز در این آب و هوا تمرین می‌کنیم و بسیاری از مصدومیت‌های بازیکنان‌مان نیز به دلیل همین آب‌وهواست.
  پورموسوی ادامه داد: طبیعی است گسترش فولاد در بازی فردا دفاع خواهد کرد و ما هم به‌عنوان میزبان تلاش می‌کنیم تا با حمایت هواداران‌مان دست‌ به دست هم دهیم و اولین سه امتیاز خانگی‌مان را به دست بیاوریم. ما باید از امتیاز بازی خانگی استفاده کنیم و به امید خدا فردا سربلند از زمین بیرون بیاییم.
  او در پایان در پاسخ به سوالی که در رابطه با حضور عبدالله‌زاده در پست هافبک راست پرسیده شده بود، گفت: پست اصلی این بازیکن دفاع راست است، اما چون در بازی‌های قبل دست ما خالی بود مجبور شدیم او را یک خط جلوتر بازی بدهیم. در بازی فردا او را در پست اصلی خود بازی خواهیم داد تا بتوانیم از توانایی‌هایش بیشتر استفاده کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.