• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آقای بخشدار مگر شماهم آلزایمر سیاسی گرفته اید!
  کد خبر : 2037188

  آقای بخشدار مگر شماهم آلزایمر سیاسی گرفته اید!

  آقای بخشدار مگر شماهم آلزایمر سیاسی گرفته اید!Reviewed by on Aug 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  چرام ،الیاس افسردیر بخشدار چرام در جلسه نجلیل از خبرنگاران به نقد منتقدان برجام و دفاع از اجرایی این امر پرداخت که یکی از مخاطبان این پایگاه خبری چرام لازم دانست…

  آقای بخشدار مگر شماهم آلزایمر سیاسی گرفته اید!Reviewed by on Aug 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  چرام ،الیاس افسردیر بخشدار چرام در جلسه نجلیل از خبرنگاران به نقد منتقدان برجام و دفاع از اجرایی این امر پرداخت که یکی از مخاطبان این پایگاه خبری چرام لازم دانست طی ارسال بیانیه ای به این پایگاه خبری برخی جملات را به این مسئول یادآور شود.

  در این بیانه آمده است:

  جناب اقای افسردیر بخشدار محترم چرام

  سلام علیکم

  مدتی است حضرتعالی در مناسبت های مختلف سخنانی درخصوص برجام بر زبان جاری می کنید که با واقعیت در تضاد می باشد و هیچ سنخیتی با وظایف اصلی حضرتعالی ندارد.

   لذا بنده بر آن شدم چند نکته را فقط جهت یادآوری خدمتتان عرض کنم امید است حضرتعالی همانند دیگر شخصیت های سیاسی دچار آلزایمر سیاسی نشده باشید.

   اگر بخاطر دارید رئیس جمهور محترم ابتدای توافق برجام ،آن زمان که اعتماد کامل به کد خدا داشتند در یک نطق تلوزیونی اعلام کردند مسولیت برجام با بنده است و خود پاسخگو هستم .

  به این گمان که برجام دستاورد های مهمی در پی دارد اما امروز که بر همگان مشخص شد برجام درخت بی ریشه ای بود که اصلا قابل کشت نبود.

   برجام را مورد تائید همه نظام می دانید و هزینه های سنگین آن را بر عهده نظام می گذارید .

  اما نکته دوم مقام معظم رهبری برجام را با چند شرط تائید کردندد که متاسفانه دولت محترم به هیچکدام آن عمل نکرد و خسارت های فعلی نتیجه عمل نکردن به همان شروط بود .

  نکته سوم نیز امروز به اعتراف همه ساده انگاران برجام از طرف آمریکا بارها نقض شده و به هیچکدام از وعده های نسیه عمل نشد. چگونه حضرتعالی از برکات آن صحبت میکنید ؟

  به عنوان مثال رئیس تیم مذاکره کننده جناب آقای ظریف بارها اعلام کرده است که آمریکا به وعده هایش عمل نکرده است؛ خوب بود حضرتعالی به ذکر چند ثمره از ثمرات برجام اعتراف میکردید.

  اما نکته دیگر امروز بر خود تبم مذاکره کننده نیز اشکار شد که نطفه ناقص الخلقه برجام مرده بوده است و مسئولان خصوصا آنان که چند سال پیاپی از برکات برجام صحبت میکردند و آن را فتح الفتوح می نامیدند، امروز با شجاعت از ملت بزرگ ایران بخاطر اعتماد بی جا به شیطان بزرگ و بر هدر دادن سرمایه های عظیم کشور عذر خواهی می کنند. آن ها بدانند راه برون رفت از این مشکلات نه در دستان کد خدا بلکه به همت استعداد های عظیم کشور و داشتن جوانان متعهد و متخصص داخل است.

  مگر برجام به این قصد که تمام تحریم های ظالمانه بر طرف شود، صورت نگرفت؟ و مگر رئیس جمهور محترم در کنفرانس خبری اعلام نکرد که از زمان اجرای برجام همه تحریم ها لغو می شود؟

   این چه برجامی است که هفته گذشته مادر تحریم ها از سوی کنگره و سنا تائید و رئیس جمهور امریکا هم آن را امضاء کرد و نه تنها سایه جنگ رفع نشد بلکه بعد از برجام لحن آمریکا بدتر و حتی کشورهای کوچک هم جرات خط و نشان کشیدن برای ما کرده اند و این نیست مگر اینکه بپذیریم برجام مرده بدنیا آمد.

  نکته دیگر آنکه امروز کسانیکه یقه چاک برجام بودند امروز یا صحبت از برجام نمیکنند و یا مانند تیم مذاکره کنند از دسترس مردم بدورند. چگونه است که حضرتعالی هنوز دم از برجام میزنید؛ یا اطلاع کافی از آن ندارید یا اغراض دیگری در کار است.

  والاسلام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.