• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره‌برداری می‌رسد
  کد خبر : 2036996

  مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره‌برداری می‌رسد

  مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره‌برداری می‌رسدReviewed by on Aug 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمود خدمتی بعد از ظهر امروز در شورای اداری آموزش و پرورش ضمن اشاره به افتخارات دانش آموزان کاشانی در کنکور سراسری ۹۶ اظهار داشت: آموزش و پرورش متعلق به همه…

  مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره‌برداری می‌رسدReviewed by on Aug 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمود خدمتی بعد از ظهر امروز در شورای اداری آموزش و پرورش ضمن اشاره به افتخارات دانش آموزان کاشانی در کنکور سراسری ۹۶ اظهار داشت: آموزش و پرورش متعلق به همه مردم است و هرگونه خدمت ارائه شده در جهت رفاه مردم بوده اما هر سیستم و سازمانی خالی از اشکال نیست.

  رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان با بیان اینکه چهار هزار فرهنگی، سه هزار فرهیخته و ۳۰۰ مدرسه در کاشان افزود: اداره آموزش و پرورش با این جامعه آماری تقریبا با یک سوم مردم این شهرستان در ارتباط است و این مهم قابل توجه بوده و نشان دهنده اهمیت و جایگاه ویژه این اداره است.

  خدمتی ضمن اشاره به شورای انجمن اولیاء و مربیان خاطرنشان کرد: اهمیت فعالیت این اداره شناسایی نقاط محروم و رفع محرومیت زدایی، تکمیل پروژه‌های ناتمام که بعضا یک دهه از کلنگ زنی آن می‌گذرد، برگزار المپیاد درون مدرسه‌ای و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی است.

  وی ضمن اشاره به راه اندازی مرکز درمانی و بهداشتی فرهنگیان کاشان تصریح کرد: فاز اول این پروژه با اعتباری به میزان ۱۵ میلیارد تومان توسط خیران شهرستان کاشان از جمله مهمترین پروژه‌های آموزش و پرورش کاشان است که توسط وزیر کلنگ‌زنی شد.

  رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان با بیان اینکه در خیابان کارگر و خیابان نظنز دو مدرسه به بهره برداری می‌رسد، ابراز داشت: یک مدرسه واقع در فاز ۲ ناجی آباد توسط خیر مدرسه ساز، مازوچی، در اول مهر به بهره برداری می‌رسد.

  خدمتی با بیان اینکه میانگین نمرات سال سوم دانش آموزان کاشانی رو به افزایش است، بیان کرد: توسعه مدارس فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در دستور کار آموزش و پرورش کاشان قرار دارد به گونه‌ای که یک هنرستان به مجموع مدارس هنرستان‌های کاشان اضافه می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.