• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شهید حججی نشان داد می‌توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شد
  کد خبر : 2036869

  شهید حججی نشان داد می‌توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شد

  شهید حججی نشان داد می‌توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شدReviewed by on Aug 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بافق خبر؛ حجت‌الاسلام رضی گفت: شهید حججی نشان داد که حتی ۱۲۰۰ سال بعد از قیام امام حسین (ع) می‌توان حسینی زندگی کرد و…

  شهید حججی نشان داد می‌توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شدReviewed by on Aug 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بافق خبر؛ حجت‌الاسلام رضی گفت: شهید حججی نشان داد که حتی ۱۲۰۰ سال بعد از قیام امام حسین (ع) می‌توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شد.

  سید محمدرضا رضی  افزود: از حدود سال ۲۰۰۰ نظام حاکم بر آمریکا به این نتیجه رسید که باید دست به کشورگشایی و توسل به‌زور بزند و یک منطقه استراتژیک را در جهان تحت تسلط خودش درآورد.

  وی ادامه داد: منطقه‌ خاورمیانه برای آن‌ها این وزن را دارد و از اهمیت خاصی برخوردار است. خاورمیانه در چنگال آمریکا قرار گیرد باید مقاومتی که در منطقه به وجود آمد شکست بخورد.

  کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی اظهار داشت: داعش مخفف کلمه دولت اسلامی عراق و شام است یعنی استکبار جهانی می‌خواهد این جنایات را به اسم اسلام تمام کند و با حمله به سوریه یک بازی جدید راه انداخته است. هدف، شکست مقاومت و بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه است.

  رضی در ادامه افزود: استکبار برای اینکه بتواند نظام ایران را ساقط کند دو سناریو را طراحی کرد. اول با اشتباه محاسباتی ایران را در مبارزه با ظالمان، فلج و زمین‌گیر کند. دوم با تحریم اقتصادی سعی کردند در بین مردم تردید ایجاد کنند.

  سخنران مراسم بزرگداشت شهید حججی گفت: انگلیس و آمریکا درصدد تجزیه ایران هستند و قصد دارند جبهه مقاومت و انقلابی ایران را تضعیف کنند که متأسفانه بعضی افراد غرب‌زده و وطن‌فروش در داخل کشور به آن‌ها کمک می‌کنند.

  حجت‌الاسلام رضی در تشریح اقدامات استکباری آمریکا تصریح کرد: اولین اقدام آن‌ها فتنه سال ۸۸ بود، دومین و سومین حرکت از این فرآیند نیز جریان بازی هسته‌ای و تحمیل سند ننگین برجام در این کشور بود.

  کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی اظهار داشت: یکی از عوامل اقتدار ایران فناوری هسته‌ای بود. دشمن با وعده‌های دروغین ازجمله برداشتن تحریم‌ها و… وعده‌ای هم در داخل بر طبل توخالی زدند و موج‌سواری کردند و راه‌حل مشکلات اقتصادی را توافق هسته‌ای دانستند و گفتند تا کی برای هسته‌ای هزینه دهیم و با این تفکر سند برجام امضا شد.

  حجت‌الاسلام رضی با اظهار تأسف در موردقرارداد برجام عنوان کرد: برجام بدون شلیک یک گلوله صنعت غنی‌سازی و فناوری هسته‌ای ما را به حالت تعلیق درآورد و در مقابل نه وضع زندگی مردم بهتر شد و نه تحریمی برداشته شد عامل اقتدار خودمان را دادیم و تحریمی برداشته نشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.