• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » شاخص نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست
  کد خبر : 2036794

  شاخص نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست

  شاخص نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیستReviewed by on Aug 16Rating: نوروز هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: شاخص نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان یک به ۷۰ بوده در حالی استاندارد قابل قبول نسبت استاد به دانشجو یک به ۱۲ تا یک…

  شاخص نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیستReviewed by on Aug 16Rating:

  نوروز هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: شاخص نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان یک به ۷۰ بوده در حالی استاندارد قابل قبول نسبت استاد به دانشجو یک به ۱۲ تا یک به ۱۸ است.

  وی عنوان کرد: دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد با یک‌هزار و ۴۰۰ دانشجو تنها ۲۰ استاد دارد که برخی از این افراد هیئت علمی و برخی نیز مامور بوده و در مجموع کمبود استاد در این مرکز دانشگاهی مشهود است.

  هاشمی با تاکید براینکه ارتقاء شاخص استاد به دانشجو نیازمند نگاه ویژه مسئولان کشوری و استانی است افزود: تاکنون مکاتبات فراوانی با مسئولان و متولیان امر در زمینه جذب هیئت علمی انجام داده‌ایم که امیدواریم امسال منتج به نتیجه شود.

  رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امسال درخواست جذب ۴ عضو هیئت علمی را داشته‌ایم که به طور حتم با کمی مهربانی می‌شود این افراد را جذب کرد زیرا فرزندان این دیار در نقطه‌ای از ایران زمینه فعالیت کرده، موفق بوده‌اند.

  هاشمی با بیان اینکه ۳۰ تا ۴۰ درصد ۱۴۰۰ دانشجوی دانشگاه فرهنگیان استان غیربومی است تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان نوپا بوده و نیاز به معرفی بیشتر دارد که امیدوارم در این زمینه رسانه‌های ارتباط جمعی به عنوان یک همکار در این زمینه سنگ تمام بگذارند.

  وی با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی در پردیس شهید ایزدپناه یاسوج صفر و در پردیس کوثر یک متر مربع است، اظهار داشت: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان استان سال گذشته ۱۲۰ آقا و ۱۱۸ خانم بوده که امسال نیز همین ظرفیت را داریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.