• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ۷۰۴۴ نفر از فرهنگیان در دوره آموزش حقوق شهروندی ثبت نام کردند
  کد خبر : 2036792

  ۷۰۴۴ نفر از فرهنگیان در دوره آموزش حقوق شهروندی ثبت نام کردند

  ۷۰۴۴ نفر از فرهنگیان در دوره آموزش حقوق شهروندی ثبت نام کردندReviewed by on Aug 16Rating: خیراله رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آزمون شرکت کنندگان طی مراحلی به اطلاع کلیه فرهنگیان رسیده و نمره فراگیران نیز پس از آزمون مستقیما” در سامانه ضمن خدمت LTMS ثبت می شود. معاون پژوهش، برنامه ریزی…

  ۷۰۴۴ نفر از فرهنگیان در دوره آموزش حقوق شهروندی ثبت نام کردندReviewed by on Aug 16Rating:

  خیراله رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آزمون شرکت کنندگان طی مراحلی به اطلاع کلیه فرهنگیان رسیده و نمره فراگیران نیز پس از آزمون مستقیما” در سامانه ضمن خدمت LTMS ثبت می شود.

  معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: فرهنگیانی که ثبت نام کرده اند و نتوانسته اند به هر دلیلی در آزمون مزبور شرکت کنند، می توانند در روز پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه با مراجعه به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان نسبت به شرکت در آزمون اقدام کنند.

  ۶۷ نفر از فرهنگیان استان به دوره های آموزش کشوری تربیت مدرس اعزام شدند

  رحمانی اظهار داشت: در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با تغییر کتاب های تازه تالیف پایه یازدهم دوره های آموزشی تأمین مدرسی ۶۷ عنوان درسی برگزار می شود.

  وی افزود: در شاخه نظری ۲۸ نفر، شاخه فنی و حرفه ای ۳۰ نفر و در شاخه کاردانش ۹ نفر و در مجموع ۶۷ نفر برای تربیت مدرس به دوره های کشوری اعزام شده اند که پس از اتمام دوره های آموزشی برای دبیران و هنرآموزان پایه یازدهم به دو شیوه حضوری و مجازی در طی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دوره هایی را برگزار خواهد شد.

  معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برای عموم فرهنگیان پنج دوره غیرحضوری (مجازی) برنامه ریزی شده است که دوره ولایت فقیه در تیر ماه اجرا شد. و دوره حقوق شهروندی نیز هم اکنون در حال برگزاری است.

  رحمانی تصریح کرد: علاوه بر دو دوره برگزار شده، سه دوره دیگر نیز شامل بهداشت در مدرسه به میزان ۲۰ ساعت، روش های تدریس و ارزشیابی تحصیلی به میزان ۲۰ ساعت و  مشاوره و روان شناسی وآسیب های اجتماعی به میزان ۲۴ ساعت در طی سال جاری برگزار خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.