• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیروهای بسیج مردمی ضمانتی مطمئن برای آینده امنیت عراق است
  کد خبر : 2036722

  نیروهای بسیج مردمی ضمانتی مطمئن برای آینده امنیت عراق است

  نیروهای بسیج مردمی ضمانتی مطمئن برای آینده امنیت عراق استReviewed by on Aug 16Rating: "سید کریم النوری" از فرماندهان نیروهای بسیج مردمی عراق در مصاحبه با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری تسنیم در پاسخ به سوالی درباره برخی اظهارات شخصیت‌ها درباره انحلال نیروهای بسیج مردمی عراق گفت: واقعیت این است کسانی که خواستار انحلال یا ادغام نیروهای…

  نیروهای بسیج مردمی ضمانتی مطمئن برای آینده امنیت عراق استReviewed by on Aug 16Rating:

  "سید کریم النوری" از فرماندهان نیروهای بسیج مردمی عراق در مصاحبه با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری تسنیم در پاسخ به سوالی درباره برخی اظهارات شخصیت‌ها درباره انحلال نیروهای بسیج مردمی عراق گفت: واقعیت این است کسانی که خواستار انحلال یا ادغام نیروهای بسیج مردمی در دیگر نیروهای امنیتی می‌شوند درک واضحی از آینده امنیت عراق ندارند.

  پایان داعش در عراق پایان تروریسم در این کشور نیست

  وی افزود: پایان داعش در عراق به معنای پایان تروریسم در این کشور نیست و برای سیطره یافتن بر مناطق مرزی عراق با سوریه، ادن و عربستان علاوه بر آنکه به نیروهای ارتش و نیروهای امنیتی نیاز است حضور نیروهای بسیج مردمی نیز ضروری می‌باشد.

  انحلال حشد‌الشعبی به معنای نابودی یکی از مهمترین ارکان حفظ امنیت عراق است

  انحلال نیروهای بسیج مردمی به معنای نابودی یکی از مهمترین ارکان حفظ امنیت در عراق می‌باشد که این اقدام بر سرمایه گذاری و اقتصاد عراق نیز تاثیرگذار خواهد بود. کسانی که خواستار انحلال این نیروها هستند افق خطرات ناشی از این اقدام را درک نکرده‌اند این در حالی است که نیروهای بسیج مردمی تجربه بسیار موفق در دفاع از عراق بوده است.

  نیروهای بسیج مردمی ضمانتی مطمئن برای آینده امنیت عراق است

  این فرمانده حشد الشعبی درباره ادامه حضور نیروهای بسیج مردمی در کنار دیگر نیروهای امنیتی عراق برای حفاظت از امنیت این کشور گفت: حضور نیروهای بسیج مردمی ضمانتی مطمئن برای آینده امنیت عراق به شمار می‌آید. و هرگونه اقدام نسنجیده درباره آن، به امنیت عراق لطمه خواهد زد. و بدون حضور نیروهای بسیج مردمی امکان دارد حوادثی که در سال ۲۰۱۴ روی داد در سال‌های آتی نیز تکرار شود به همین دلیل است که تاکید داریم که حضور و بقای نیروهای بسیج مردمی برای امنیت و حمایت از عراق ضروری است.

  سید کریم النوری در پاسخ به سوال دیگری درباره امکان مشارکت نیروهای آمریکایی در عملیات آزادسازی تلعفر گفت: ما معتقدیم که نیروهای امنیتی عراق و نیروهای بسیج مردمی قادر به نهایی کردن آزادسازی تلعفر هستند و موضوع مشارکت هوایی نیروهای ائتلاف یا عدم حضور آنها، در دستان فرمانده کل نیروهای مسلح است. نیروهای بسیج مردمی توانستند مناطق غرب موصل از جمله بعاج و قحطانیه و دیگر مناطق را که یکی از خطرناکترین مناطق بوده آزادسازی کنند و در این عملیات شاهد هیچگونه مشارکت ائتلاف بین‌المللی نبودیم و امیدواریم که این ائتلاف در عملیات آزادسازی تلعفر نیز مشارکت نداشته باشند چون مشارکت آنها تنها باعث سخت تر کردن عملیات آزادسازی می‌شود و معمولا نیز حملات آنها با خطاهایی همراه است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.