• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولت دوازدهم برجام را حفظ خواهد کرد
  کد خبر : 2036523

  دولت دوازدهم برجام را حفظ خواهد کرد

  دولت دوازدهم برجام را حفظ خواهد کردReviewed by on Aug 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی یوناتن بت کلیا نماینده اقلیت کلدانی و آشوری مجلس در دفاع از برنامه های دولت دوازدهم گفت: از طرف پیروان تمام ادیان آسمانی حمایت خود…

  دولت دوازدهم برجام را حفظ خواهد کردReviewed by on Aug 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی یوناتن بت کلیا نماینده اقلیت کلدانی و آشوری مجلس در دفاع از برنامه های دولت دوازدهم گفت: از طرف پیروان تمام ادیان آسمانی حمایت خود را از دولت آقای روحانی اعلام می کنم و همراه با دولت برای دستیابی به اهداف کابینه دوازدهم گام برمی داریم.

  وی ادامه داد: برنامه دولت دوازدهم بر اساس اصولی تدوین شده که پایبندی دولت به این اصول باعث می شود دید مثبتی نسبت به بخش عمومی و نظام حکمرانی کشور ایجاد شود.

  بت کلیا افزود: درخصوص برنامه های اقتصادی دولت از یک رو تلاش می شود که اقتصاد کشور در وضعیت با ثباتی قرار گیرد و برنامه هایی برای اصلاح بازار انرژی وجود دارد و از سوی دیگر اصلاح صندوق های بازنشستگی ضرورت بزرگی است که در برنامه های دولت در حوزه اقتصاد وجود دارد.

  نماینده اقلیت های آشوری و کلدانی اظهار داشت: رشد بالای اقتصادی از برنامه های مهم دولت دوازدهم است که برای تحقق آن توجه به بخش خصوصی و برون گرایی اقتصادی مد نظر است زیرا تداوم دولت در اقتصاد و همچنین درون گرایی اقتصادی امکانپذیر نیست.

  وی با بیان اینکه برنامه های اقتصادی تک بعدی نیست و فقط بر رشد اقتصادی تمرکز نشده است گفت: برنامه های دولت برای حمایت از اقشار آسیب دیده، کاهش فقر و توجه به نهادهای حمایتی بسیار مهم و دقیق است.

  نماینده اقلیت های اشوری و کلدانی با اشاره به برنامه های دولت در حوزه اجتماعی خاطرنشان کرد: توجه به آسیب های اجتماعی با برنامه هایی جهت توجه به زنان و کودکان بازمانده از طلاق، حاشیه نشینان، خانواده معتادین و زندانیان مدنظر دولت دوازدهم است. دولت ها در حوزه اجتماعی اولویت بالایی برای توانمندسازی زنان و دختران مدنظر قرار داده است.

  بت کلیا تصریح کرد: در حوزه فرهنگ دولت تصمیم استراتژیک گرفت و بجای آنکه خود متولی فرهنگ شود مردمی شدن فرهنگ را مدنظر قرار داد. برای این منظور قانون خط و مشی نظارت بر صداوسیما مطرح شده است.

  وی  در تصریح برنامه های دولت در حوزه سیاست داخلی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در اداره کشور، گسترش مشارکت اقوام و اقلیت ها از مهمترین برنامه های دولت در سیاست داخلی است.

  نماینده اقلیت های اشوری و کلدانی در خصوص برنامه های دولت در سیاست خارجی نیز اظهار کرد: تنش زدایی، تقویت پیوند با همه کشورها به صورت عام و با کشورهای منطقه به صورت خاص از برنامه های دولت است.  دولت تلاش می کند با حفظ برجام از منافع اقتصادی آن بهره مند شود.

  بت کلیا  عنوان کرد: در حوزه علم و فناوری نیز دولت تلاش دارد عدالت آموزشی را مورد توجه بیشتری قرار دهد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.