• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وزیر اطلاع رسانی سوریه: مردم سوریه شکست ناپذیرند
  کد خبر : 2036430

  وزیر اطلاع رسانی سوریه: مردم سوریه شکست ناپذیرند

  وزیر اطلاع رسانی سوریه: مردم سوریه شکست ناپذیرندReviewed by on Aug 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمد رامز ترجمان، وزیر اطلاع رسانی سوریه در مصاحبه با شبکه خبری المنار لبنان گفت: محور مقاومت و رسانه‌های وابسته به آن توانستند در جنگ کلمه و رسانه پیروز شوند و مسائل در نهایت با…

  وزیر اطلاع رسانی سوریه: مردم سوریه شکست ناپذیرندReviewed by on Aug 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمد رامز ترجمان، وزیر اطلاع رسانی سوریه در مصاحبه با شبکه خبری المنار لبنان گفت: محور مقاومت و رسانه‌های وابسته به آن توانستند در جنگ کلمه و رسانه پیروز شوند و مسائل در نهایت با نتایج ارزیابی می‌شود. نتایج امروز برای همگان آشکار شده است.

  وی گفت: سوریه هرگز شکست نخواهد خورد و در هم نخواهد شکست و مردم سوریه هرگز از بین نخواهند رفت.

  وی از تمامی رسانه‌ها خواست این حقیقت را آشکار کنند.

  رامز ترجمان درباره سفر قریب‌الوقوع وزرای لبنانی و جدالی که بر سر آن وجود دارد، گفت: بحث و جدال در لبنان بر سر رسمی بودن سفر این وزرا یک مسئله داخلی مربوط به لبنان است و ما هرگز در آن مداخله نخواهیم کرد.

  وی گفت: کشورهای زیادی هستند که برای توجیه سیاست لبنان به اعمال فشار می‌پردازند و این برای همگان آشکار شده است. کسی که می‌خواهد از طریق دولتش بیاید ما از او استقبال خواهیم کرد و کسی که بخواهد به صورت شخصی به سوریه سفر کند باز هم از او استقبال خواهیم کرد.

  رامز ترجمان تأکید کرد: ۲۲ کشور از طریق سفارت‌هایشان با سوریه ارتباط دارند و حدود ۱۶۰۰ شرکت و نهاد نیز به صورت غیرمستقیم به نمایندگی از کشورهایشان با ما ارتباط دارند. سوریه درهای خود را به روی همگان باز و دست محبت و همکاری را به سوریه همگان دراز کرده است.

  وی تأکید کرد: مردم سوریه به دلیل جنگ رنج زیادی دیده‌اند و به دلیل مداخله آشکار برخی کشورها شهید زیادی داده‌ایم. تمامی اهدافی که این کشورها دنبال تحقق آن بودند صرفا خواب و رؤیا بود و در نهایت زیر پای ارتش سوریه و مقاومت قرار گرفت.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.