• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رشد دو برابری اعتبارات عمرانی ورزشی در زنجان / تمرکز  برای تکمیل مجموعه ۱۵هزار نفری زنجان
  کد خبر : 2036229

  رشد دو برابری اعتبارات عمرانی ورزشی در زنجان / تمرکز  برای تکمیل مجموعه ۱۵هزار نفری زنجان

  رشد دو برابری اعتبارات عمرانی ورزشی در زنجان / تمرکز  برای تکمیل مجموعه ۱۵هزار نفری زنجانReviewed by on Aug 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایرج احمد زاده امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم با بیان اینکه ۱۲پروژه نیمه تمام در سال ۹۴داشتیم که متاسفانه متقاضی برای…

  رشد دو برابری اعتبارات عمرانی ورزشی در زنجان / تمرکز  برای تکمیل مجموعه ۱۵هزار نفری زنجانReviewed by on Aug 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایرج احمد زاده امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم با بیان اینکه ۱۲پروژه نیمه تمام در سال ۹۴داشتیم که متاسفانه متقاضی برای انجام این پروژه ها نداشته ایم.

  وی با اشاره به میزان بودجه عمرانی اختصاص یافته به استان در سال جاری عنوان کرد:مجموع اعتبارات عمرانی استانی در سال جاری بالغ بر ۱۹میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان است.

  احمد زاده با بیان اینکه اعتبارات ملی تاکنون ابلاغ نشده است،خاطرنشان کرد: در بخش اعتبارات ملی نیز تمرکز بر جذب اعتبار برای تکمیل مجموعه ۱۵هزار نفری خواهد بود.

  وی با اشاره به واگذاری ۴پروژه به بخش خصوصی در طی سال گذشته خاطرنشان کرد: دو قسمت از اراضی مجموعه های ورزشی زنجان نیز تغییر کاربری داده شده است که با فروش آن درآمد حاصل برای اتمام پروژه ها استفاده خواهد شد.

  معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان ابراز کرد:۲۸۴ پروژه در سطح  استان شناسایی شده است که بخش اعظمی از این طرح ها در اختیار شوراها و دهیاریها قرار گرفته است که بتوان از ظرفیت دهیاری ها برای توسعه ورزش بویژه در مناطق روستایی استفاده کرد

  احمد زاده با اشاره به رویکرد سازمان ورزش و جوانان استان زنجان برای توسعه ورزش همگانی ، خاطرنشان کرد: سعی شده است تا با توسعه مکانهای ورزشی در روستاها و مناطق محروم سبب بالا رفتن سرانه ورزش در این مناطق شد.

  معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان افزود: رشد اعتبارات عمرانی بویژه اعتبارات کسب شده از طریق ارزش افزوده میتواند بسیار راهگشا برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در استان باشد.

  وی عملکرد اداره ورزش و جوانان استان در طی دو سال اخیر را مطلوب ارزیابی کرد و عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان استان درسطح وزارتخانه در سال  ۹۴ موفق به کسب رتبه پنجم شده است.

  این مقام مسئول تصریح کرد:درخصوص اعتبارات عمرانی بخش اعظمی از اعتبارات از طریق ارزش افزوده محقق شده است که این میزان اعتبار رشد دویست تا سیصد درصدی را داشته است.

  احمد زاده در پاسخ به زمان تکمیل مجموعه ورزشی چمران خدابنده اظهار کرد: برای اصلاح چمن این مجموعه ورزشی امسال برنامه ریزی انجام شده است و ساخت یک سالن اختصاصی وزنه برداری نیز  در این مجموعه پیش بینی شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.