• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اظهارات جالب بخشدار چرام درباره قلم فرسایی خبرنگاران / دفاع تمام قد بخشدار چرام از برجام و دولتمردان
  کد خبر : 2036157

  اظهارات جالب بخشدار چرام درباره قلم فرسایی خبرنگاران / دفاع تمام قد بخشدار چرام از برجام و دولتمردان

  اظهارات جالب بخشدار چرام درباره قلم فرسایی خبرنگاران / دفاع تمام قد بخشدار چرام از برجام و دولتمردانReviewed by on Aug 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  چرام ،الیاس افسردیر ضمن تبریک روز خبرنگار و تبریک این روز به خبرنگاران چرام و همچنین با اشاره به اصحاب رسانه…

  اظهارات جالب بخشدار چرام درباره قلم فرسایی خبرنگاران / دفاع تمام قد بخشدار چرام از برجام و دولتمردانReviewed by on Aug 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  چرام ،الیاس افسردیر ضمن تبریک روز خبرنگار و تبریک این روز به خبرنگاران چرام و همچنین با اشاره به اصحاب رسانه بیان کرد: قلمی منصف است که در جهت هدایت جامعه باشد و از این علم به جایگاهی همچون مقام والای انسانی برسیم.

  وی افزود: زمانی توسعه یافتگی در جامعه ایجاد می‌شود که زیر بنای محکم و فرهنگ غنی داشته باشد و اصحاب رسانه نیز یکی از ارکان دموکراسی هستند که سخنگوی زبان مردم می‌باشند.

  بخشدار مرکزی چرام اضافه کرد: شماها با بیان مشکلات باید مدیران را متوجه کاستی ها یا متوجه نقطه مثبت خود که کجا قدم را خوب و کجا بد برداشته اند.

  وی با بیان اینکه به عرش یا فرش بردن مدیران توسط رسانه گمانی اشتباه است, اظهار کرد :اعتقاد دارم که خبرنگاران و مجموعه اصحاب رسانه باید واقعیت‌ها را بنویسند اما یک خبرنگار گمان کند که با قلم خود فرد را تخریب می کنند که تهدید تلقی شود,برای فرهنگ و رسانه ما مطلوب نیست.

  وی افزود: باید مدیر از حوزه رسانه احساس تهدید نکنند چراکه باید احساس کنند که قلم سازنده ی وی در جهت حمایت مدیر و توسعه شهرستان و همچنین حل مشکل نگاشته می شود.

  بخشدار چرام با اشاره به سخنان امام جمعه چرام در خصوص برجام در نقش و وظیفه بخشداری چرام و به عنوان نماینده دولت بیان کرد: برجام ثمرات بسیار خوبی داشته و از این جهت این مطلب را بیان می‌کنم که اگر ثمراتی نداشت چرا همین دولتی که برجام را اجرا و انجام داده است  ۲۴ میلیون رای از سوی مردم بیاورد و تایید شود؟

  وی افزود:علی رغم همه تبلیغات و انتقادات  دولت دوباره تایید شد و این را هم باید دانست که در راس همه دستورات و تصمیمات کلی نظام اسلامی مقام معظم رهبری است.

  افسردیر عنوان کرد:تمام مطالب و فعالیت ها در نظام با اهمیت زیاد زیر نظر مقام معظم رهبری و با مجوز ایشان صورت می گیرد.

  این مسئول در ادامه گفت: کل نظام همچون شورای امنیت و دولت بعنوان مجری برای برجام تصمیم گرفتند اما باید دانست همه ارکان نظام این تصمیم را گرفتند.

  بخشدار مرکزی چرام در ادامه سخنانش گفت: صحیح است که خوی آمریکا خویی خیانت به ایران بوده و همه ما نیز نظرمان این است که آمریکا با ما نمی سازند چرا که منافع آن توسط نظام جمهوری اسلامی به خطر افتاده است.

  وی اضافه کرد: اما برجام با مشورت ارکان نظام صورت گرفته که تحریم های اتحادیه اروپا و سازمان ملل برداشته شد و همچنین فروش بشکه های نفت ما  افزایش یافت که سهم خود را در جهان پیدا کردیم.

  افسردیر در ادامه عنوان کرد: بحث ایران هراسی مطرح بود که کنون جمع شده و مشکلی نیست اما باید قدم ها و قلم ها را منصفانه برداشت و ثبت کرد.

  وی در پایان گفت: همه ما مطیع مقام معظم رهبری هستیم اما مایوس کردن مردم فلسفه خوبی نیست چرا که در این مملکت نیاز به وحدت و همدلی برای توسعه کشور داریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.