• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عکس نوشت/محسن رفت تا این لحظه را نبینی…
  کد خبر : 2035996

  عکس نوشت/محسن رفت تا این لحظه را نبینی…

  عکس نوشت/محسن رفت تا این لحظه را نبینی…Reviewed by on Aug 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسل فردا؛ شهید محسن حججی این روزها بار دیگر حماسه‌ساز شد تا در هیاهوی این دنیای مادی بار دیگر نشان دهد که مردانی باروح بزرگ هنوز هم هستند که در راه…

  عکس نوشت/محسن رفت تا این لحظه را نبینی...Reviewed by on Aug 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسل فردا؛ شهید محسن حججی این روزها بار دیگر حماسه‌ساز شد تا در هیاهوی این دنیای مادی بار دیگر نشان دهد که مردانی باروح بزرگ هنوز هم هستند که در راه هدف مقدسشان از سر بگذرند و عاشقانه در دامان ارباب بی‌سرشان آرام گیرند. چهره‌اش در اسارت را که می‌بینی نگاهش رهایت نمی‌کند گویی ترس برایش معنا ندارد، آری دل درگرو معشوق که داشته باشی همین می‌شود که با ایستادگی و ایمان راسخی که به وعده حق‌داری لرزه به اندام دشمن بیندازی، محسن جان در این هیاهوی مدعیان پوچ وطن پرستی بار دیگر قهرمان بود را نشانمان دادی، آری نماینده یک ملت بودن را نه با سِلفی گرفتن های حقیرانه که با غرور چشمانتان در اسارت سَلَفی ها عزتمندانه به نمایش گذاشتی تا غیرت و شرف بار دیگر معنا پیدا کند.

  حالا اما چند روز از شهادت مظلومانه محسن می‌گذرد و هنوز هم این رشادت، مردانگی، ایثار، ولایتمداری و هزاران هزار توصیف دیگر که زبان و کلمات از بیانش قاصرند خیل عظیم واکنش‌های رسانه‌ای و اظهار احساسات افراد مختلف جامعه از سیاسیون گرفته تا هنرمندان، از ورزشکار گرفته تا تک‌تک مردم، محسن را قهرمان ملی و اسطوره ایستادگی خطاب می‌کنند در پی داشته است؛ اما دراین‌بین مهدی مهدوی کیا در پیامی اینستاگرامی در تجلیل از دو بازیکنی که در مقابل نماینده رژیم صهیونیستی به میدان رفته بودند این‌چنین نوشت: « لحظاتی که باعث خوشحالی مردم ایران شدید هیچ‌وقت از یاد نخواهد رفت. به امید روزی که سیاست دست از سر ورزش بردار و عمل جای شعار را بگیرد. ای‌کاش به فکر زیرساخت‌های ورزش، ساختن چند ورزشگاه آبرومندانه و توجه به ورزش‌های پایه این مملکت، از بین برد فقر، اعتیاد، بیکاری و… بودیم نه اتفاقات لبنان و سوریه و عراق و… پاینده باد ایران و ایرانی».

  این پیام هم‌زمان باخبر شهادت شهید حججی و حمایت از اقدام شجاعی و حاج صفی، واکنش جدی کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت تا آنجا که برخی کاربران با اشاره به اینکه مهدوی کیا به سیاست در ورزش معترض است این سؤال را مطرح کردند که: «چرا زمانی که مهدوی کیا به دنبال گلزنی به آمریکا از خدمت سربازی معاف می‌شود به مسئله سیاسی بودن ورزش معترض نیست؟»

  یا اینکه برخی با انتشار عکسی با این مضمون نوشتند: «محسن حججی به سوریه رفت تا دختر مهدوی کیا در آرامش سگ خود را در آغوش بگیرد. »

  عده‌ای هم عکسی از خودروی مهدوی کیا در کنار تصویر حضور شهید حججی در اردوهای جهادی منتشر کرده و نوشتند: «آقای مهدوی کیا که دغدغه رفع فقر دارند برای آن چه کرده‌اند؟»

  برخی هم نوشتند: « آقای مهدوی کیا که ثروتش را در خارج از کشور سرمایه‌گذاری کرده است باید هم امنیت این کشور برایش مهم نباشد.»

  و واکنش‌های متفاوت و انتقاداتی که نسبت به این مسئله در فضای مجازی و رسانه‌ها مطرح شد. اما مسئله اصلی اینجاست که چهره‌های ورزشی مختلفی اقدام دو بازیکن ایرانی را محکوم کردند اما مهدی مهدوی کیا همچنان بر صحت این اقدام نابجا تأکید دارد و در پیام خود مستقیماً مدافعان حرم را مورد توهین قرار می‌دهد و به مسائلی ازجمله فقر در کشور و حضور ایران در سوریه لبنان اشاره می‌کند، جای تعجب است که بعد از حوادث تروریستی تهران هنوز هم هستند کسانی که جایگاه حقیقی مدافعان حرم را درک نکرده‌اند، هستند کسانی که با میلیاردها سرمایه دم از رفع فقر می‌زنند ولی در عمل چه کرده‌اند؟!

  امثال محسن حججی‌ها تا بودند برای محرومیت‌زدایی جهاد کردند و حالا برای امنیت این کشور سر می‌دهند.

  آقای مهدوی کیا! محسن و صدها جوان همچون او رفتند تا این کشور آباد بماند و به ناموسش تعرضی نشود، آری به سوریه بنگر معنای آزادی، آبادانی و امنیت را خواهی فهمید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.