• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پایان المپیادورزشی دانشجومعلمان کشور/نفرات وتیمهای برترمعرفی شدند
  کد خبر : 2035880

  پایان المپیادورزشی دانشجومعلمان کشور/نفرات وتیمهای برترمعرفی شدند

  پایان المپیادورزشی دانشجومعلمان کشور/نفرات وتیمهای برترمعرفی شدندReviewed by on Aug 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجومعلمان دختر دانشگاه های فرهنگیان کشور با شرکت ۱۳۰۰ ورزشکار، مربی و سرپرست از چهاردهم مردادماه جاری آغاز و شامگاه شنبه با معرفی برترین ها در اراک به کار خود…

  پایان المپیادورزشی دانشجومعلمان کشور/نفرات وتیمهای برترمعرفی شدندReviewed by on Aug 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجومعلمان دختر دانشگاه های فرهنگیان کشور با شرکت ۱۳۰۰ ورزشکار، مربی و سرپرست از چهاردهم مردادماه جاری آغاز و شامگاه شنبه با معرفی برترین ها در اراک به کار خود پایان داد.

  براساس این گزارش، در رشته تنیس روی میز که در دوبخش انفرادی ودوبل برگزار شد، در بخش انفرادی منصوره اصفهانی از کرمانشاه، معصومه حیدری از تهران مقام های اول و دوم را کسب کردند و فاطمه السادات ناصری از همدان و فاطمه شعبانی مایانی از تهران به طور مشترک سوم شدند.

  در بخش دوبل هم سارا ایزدی خواه، عالیه حسین زاده از اصفهان اول شدند، فایزه حمیدیان و منوره حسنی شاهدخت از خراسان رضوی در جایگاه دوم قرار گرفتند و فرنوش ملیانیان، مریم گنجی  از اصفهان ، سارینا گلستانی و فاطمه اسماعیلی پور از فارس به طور مشترک سوم شدند.

  در رده بندی تیمی هم ، خراسان رضوی قهرمان شد، تیم فارس به مقام دوم دست یافت و تهران و یزد هم به طور مشترک سوم شدند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دررشته بدمینتون، بخش انفرادی فاطمه یاری از تهران و صبا قدمی از اصفهان اول و دوم شدند، فاطمه احدی از خراسان و مریم مشایخی از تهران به طور مشترک سوم شدند.

  در بخش دوبل هم، مرضیه کمالی و فاطمه قاسم پور از فارس اول شدند، زهرا سپیده دم و فاطمه موحدی  از اصفهان در مکان دوم قرار گرفتند، رضوان حافظی و فرناز وحدانی از تهران، سمانه ستاری و نگین محمودی از چهار محال و بختیاری به طور مشترک سوم شدند.

  در رده بندی تیمی هم تهران مقام نخست را کسب کرد، اصفهان نایب قهرمان شد و فارس و خراسان رضوی به طور مشترک سوم شدند.

  در رشته دو و میدانی هم، در ماده ۳۰۰ و ۱۵۰۰ متر نفیسه همایی مرادی از تهران، در پرش طول مهدیه حیدری پور از یزد، در ماده ۴۰۰ و ۸۰۰ متر مهتاب تمنایی از اصفهان، در ماده ۱۰۰ و۲۰۰ متر ریحانه رضا سلطانی از تهران، در ماده پرتاب وزنه مهتاب جهانگردی از تهران، در ماده ۱۰۰ متر با مانع ملیحه دور اندیش از اصفهان مقام های نخست را به خود اختصاص دادند.

  در ماده دو امدادی چهار در ۴۰۰کرمان اول شد، اصفهان مقام دوم را کسب کرد وخراسان رضوی سوم شد و در ماده چهار در ۱۰۰ متر هم ، اصفهان، تهران و خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند.

  در رده بندی تیمی، اصفهان بر سکوی نخست تکیه زد، تهران نایب قهرمانی به دست آورد و خراسان رضوی سوم شد.

  همین گزارش حاکی است که در رقابت های تکواندو در وزن اول ، زهرانامدار از تهران ، وزن سوم فاطمه میرزایی از تهران، وزن پنجم مهتاب سجادی مهر از تهران ، وزن ششم مریم سوری از تهران، وزن هفتم مریم باقری از کرمانشاه، وزن هشتم نیلوفر قربانی از تهران و در رده بندی تیمی هم، تهران، کرمانشاه و اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند.

  رشته فوتسال این مسابقات با شرکت ۱۶تیم در قالب چهار گروه چهارتیمی برگزار شد که در نهایت تیم های اصفهان، فارس و تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و اعضای تیم اصفهان مدل های خودرا به فرزند  شهید مدافع حرم محسن  حججی تقدیم کردند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر در رشته والیبال هم، ۱۹ تیم شرکت کننده در چهار گروه پنج و چهارتیمی با هم به رقابت پرداختند که پس از ۴۸ بازی در نهایت تیم والیبال تهران قهرمان شد، فارس به نایب قهرمانی دست یافت و اصفهان نیز در جایگاه سوم قرارگرفت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.