• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » المپیادهای ورزشی دانشجویی زمینه شناسایی استعدادها را فراهم می کند
  کد خبر : 2035781

  المپیادهای ورزشی دانشجویی زمینه شناسایی استعدادها را فراهم می کند

  المپیادهای ورزشی دانشجویی زمینه شناسایی استعدادها را فراهم می کندReviewed by on Aug 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سعید فخاری عصر شنبه در آیین اختامیه بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دختر دانشگاه فرهنگیان کشور در اراک اظهار داشت: المپیاد ورزشی دانشجومعلمان دانشگاه های فرهنگیان به دنبال شناسایی استعدادهای…

  المپیادهای ورزشی دانشجویی زمینه شناسایی استعدادها را فراهم می کندReviewed by on Aug 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سعید فخاری عصر شنبه در آیین اختامیه بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دختر دانشگاه فرهنگیان کشور در اراک اظهار داشت: المپیاد ورزشی دانشجومعلمان دانشگاه های فرهنگیان به دنبال شناسایی استعدادهای ورزشی دانشجویان این دانشگاه ها و ایجاد بستر مناسب و برنامه ریزی برای ارتقای ورزش در این حوزه است.

  سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی افزود: ورزشکار بودن یک هنر است، هنر لذت بردن از زندگی، یک انسان ورزشکار آنقدر که از زندگی لذت می برد یک شخصیت غیر ورزشی نمی برد، چراکه ورزش موجب ایجاد روحیه نشاط می شود.

  وی بیان کرد: انسان زمانی به طور کامل از زندگی لذت می برد که دیگران را در این لذت شریک کند و اینکه من فقط ورزشکار باشم کافی نیست، بلکه باید ورزشکار تربیت کنیم؛ این گونه المپیادها به دنبال این هدف است و شناسایی، بستر سازی و تقویت را همراه با برنامه ریزی صحیح علمی و تخصصی پیگیری می کند.

  فخاری خاطرنشان ساخت: در این المپیاد برخی از استان ها به پیروزی دست یافتند و آنها که رتبه ای کسب نکردند باید مورد آسیب شناسی قرار بگیرند که چرا این اتفاق افتاده و نباید از کنار آن ساده و بی تفاوت گذشت.

  سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی ادامه داد: اگرچه المپیاد به دنبال رقابت نیست بلکه به دنبال رفاقت است، اما باید بررسی شود علت چیست که برخی موفق نشدند در این میدان پیروز باشند.

  فخاری تصریح کرد: المپیاد فرصتی است تا ما نگاهی به نقاط قوت و ضعف داشته باشیم، چون اگر تنها به نقاط قوت نگاه کنیم دچار غرور می شویم و ضربه می خوریم و نگاه صرف به نقاط ضعف نیز ما را دچار خودکم بینی می کند.

  سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی اضافه کرد: با کنار هم گذاشتن نقاط ضعف و قوت این پازل کامل می شود و می توانیم با برنامه ریزی برای رفع نواقص اقدام کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.