• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سلبریتی ها با روتوش مردمی
  کد خبر : 2035755

  سلبریتی ها با روتوش مردمی

  سلبریتی ها با روتوش مردمیReviewed by on Aug 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید شیرازی طی یادداشتی در زیتون نوشت: امروز که کل فضای مجازی تحت تاثیر شهادت مظلومانه و حسین وار شهید حججی قرار گرفته بود با پست یکی از بازیکنان بازنشسته فوتبال ایران مواجه شدم…

  سلبریتی ها با روتوش مردمیReviewed by on Aug 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید شیرازی طی یادداشتی در زیتون نوشت:

  امروز که کل فضای مجازی تحت تاثیر شهادت مظلومانه و حسین وار شهید حججی قرار گرفته بود با پست یکی از بازیکنان بازنشسته فوتبال ایران مواجه شدم که برایم عجیب بود.

  این بازیکن که سابقه بازی طولانی مدت در اروپا را هم دارد از محرومیت شجاعی و حاج صفی انتقاد کرده و با تشکر کردن از این بازیکنان به خاطر خنده هایی که بر لبان مردم نشانده اند نوشته: "ای کاش فوتبال را قاطی سیاست نکنیم و به جای اینکه به فکر مردم سوریه و عراق باشیم، به فکر فوتبال پایه و مردم و فقرا باشیم"

  گذشته از اینکه این بازیکن برخلاف ادعایش خودش در همین نوشته اش سیاست را قاطی ورزش کرده و ازقضا از قرابت سیاست و ورزش دهانش کم شیرین نشده، حیفم آمد هم زمان با شهادت شهید حججی از جای دیگری بنویسم.

  سخن از عراق و سوریه و فوتبال و لبخند مردم به میان آمد، بد نیست بدانیم همین عراق اخیراً قهرمان جام ملت های آسیا هم شده است، جامی که همین بازیکنان فوتبال پر ادعایمان بیش از ۴۰ سال است عنوانی در خور توجه در آن کسب نکرده اند. 

  محض اطلاع، عراق بازیکنان بزرگی همچون محمود حسن و ملا محمد و نشاط اکرم و … که سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس در کارنامه دارد را هم داشته اما هیچگاه نتوانسته اند غبار غم و رنج و درد و وحشت را از چهره مردمانشان بزدایند و لبخند بر لبانشان بنشانند.

  باید گفت اگر لبخندی بر لبانمان از دیدن فوتبال می نشیند به خاطر آرامش و آسایشی است که امثال محسن حججی ها برایمان فراهم کرده اند. گمانم اگر جای تشکر و تقدیر و تمجیدی برای سرور و شادی هم باشد باید از حججی ها شود.

  سلبریتی ها برای اعمال خواسته های خود روتوش مردمی به ادعاهایشان می دهند. اگر درد فقراست باید پرسید همین فوتبالیست های میلیاردر چه کرده اند، همین بازیکن مدعی خارج نشینمان که می گوید به جای سوریه و عراق به فکر فوتبال پایه کشورمان باشیم، مدرسه فوتبال و آکادمیش را برای کودکان آلمانی در قلب اروپا ترتیب می دهد و اگر درد لبخند برای لبان مردم هم است، باید از قهرمانان واقعی تقدیر کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.