• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » وصیت شهدا مذاکره با دشمن نبود/ الان زمان عمل است
  کد خبر : 2035731

  وصیت شهدا مذاکره با دشمن نبود/ الان زمان عمل است

  وصیت شهدا مذاکره با دشمن نبود/ الان زمان عمل استReviewed by on Aug 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از کلاس بیست؛ "شعبانعلی رمضانیان " امروز در این دیدار با بیان اینکه باید در عرصه فرهنگی مناسب عمل کرد، اظهار کرد:  بنا به فرمایش آمقام معظم…

  وصیت شهدا مذاکره با دشمن نبود/ الان زمان عمل استReviewed by on Aug 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از کلاس بیست؛ "شعبانعلی رمضانیان " امروز در این دیدار با بیان اینکه باید در عرصه فرهنگی مناسب عمل کرد، اظهار کرد:  بنا به فرمایش آمقام معظم رهبری باید آتش به اختیار و تمیز فعالیت کنید.

  وی وظیفه آموزش و پرورش را پرورش  نیروهای انقلابی برشمرد و افزود: از آموزش و پرورش خوب حراست کنید تا در انجام رسالت باد.

  photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۱۲ ۰۹ ۱۶ ۳۹

  رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور تصریح کرد: در شرایط حساسی قرار داریم ، اما عبور یک چیزاست که حتما انجام می شود مهم تر آن است درچونه عبورکردن و درچه جبهه ای قرار داشتن است.

  وی بیان کرد: الان وقت عمل است، هوشیاری در این شرایط بسیار مهم است اگر مخلصانه و آگاهانه و بموقع عمل کنیم مسیر پیروزی بسیار کوتاه تر و هزینه ها کاهش خواهد یافت و در نهایت منجر به تعجیل فرج مولا می شود.

  photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۱۲ ۰۹ ۱۶ ۳۶

  رمضانیان با بیان اینکه وصیت شهدا مذاکره با دشمن نبود، بلکه مقابله با دشمن است، یادآورشد: این رمز پیروزی است، راه شهدا راه اسلام و پیروزی است.

  رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور اذعان کرد: دشمن در صدد از بین بردن نام و خط امام است،  تشریح خط امام برای نسل جدید که نه امام را دید و نه جنگ را وظیفه فرهنگیان و آموزش و پرورش است.

  photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۱۲ ۰۹ ۱۶ ۳۷

  به گفته "امیر ناظری"،  نشست صمیمی جمعی از فرهنگیان فرهیخته استان گلستان با  رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور  در حاشیه اعزام راهیان نور فرهنگیان به غرب کشور در در دفتر ایشان برنامه ریزی شده است.

  مسئول سازمان بسیج فرهنگیان گلستان گفت: اردوی راهیان نور بسیج فرهنگیان با حضور ۴۵ نفر از فرهنگیان فرهیخته  استان از ۲۰ تا ۲۵ مرداد درغرب کشور در حال برگزاری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.