• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حمایت تمام قد از سرمایه گذاران در بخش های مختلف استان
  کد خبر : 2035652

  حمایت تمام قد از سرمایه گذاران در بخش های مختلف استان

  حمایت تمام قد از سرمایه گذاران در بخش های مختلف استانReviewed by on Aug 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک،محمد رضا صالحی،استاندار خراسان شمالی در شورای اداری استان به آغاز به کار رسمی دولت دوازدهم از ۱۲ مرداد اشاره کرد وگفت: این حضور بی سابقه…

  حمایت تمام قد از سرمایه گذاران در بخش های مختلف استانReviewed by on Aug 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک،محمد رضا صالحی،استاندار خراسان شمالی در شورای اداری استان به آغاز به کار رسمی دولت دوازدهم از ۱۲ مرداد اشاره کرد وگفت: این حضور بی سابقه نمایندگان مجلس در مراسم تنفیذ وتحلیف ریاست جمهوری نشان دهنده این بود  آمریکا آن قدر که حرف می زند در کشور ما طرفدار ندارد.

  وی آزادی،امنیت و آرامش را کلیدی ترین شعار های دولت دوازدهم در راه خواستن مردم در استمرار دولت یازدهم دانست.

  صالحی در رابطه با برجام گفت: برجام اگر قرارداد منفی برای ایران و مثبت برای آمریکا بود آنها به دنبال قطع ارتباطات و مبارزه با برجام نمی افتادند چراکه هدف آنها این است که کاری کنند ما خود برجام را ترک کنیم.

  وی اظهارکرد:در این راستا برای اجرایی کردن مفاد برجام،پیشرفت کشور،ایجاد اشتغال،از بین بردن فقر و محقق کردن شعار رهبری ناگزیز به سرمایه گذاری هستیم.

  استاندار خراسان شمالی در باره پروژه کالی ایمانی نیز گفت: ماهنوزم امیدواریم بتوانیم جایگزین سرمایه گذار خارجی ورود پیدا کند.

  وی خاطرنشان کرد:در اولین مصاحبه گفتگوی ویژه خبری صدا وسیما در این رابطه اعلام کردم ما فرش قرمز برای کسی پهن نکردیم و از سرمایه گذار در استای عملیاتی و اجرایی کردن پروژه  حمایت خواهیم کرد.

  وی افزود:در این زمینه برای ثبت نام اشتغال هم اعلام شد حتما به حوزه سازمان سرمایه گذاری معاونت اقتصادی استانداری مراجعه کنند.

  صالحی با بیان اینکه در حال حاضر این پروژه تعطیل شده است ودارای یکسری بدهی های و یکسری کارهایی است که موقتا انجام شده است، اظهار داشت: از ۲۴۰ هکتار زمینی  که برای پروژه کالیمانی فریز کرده بودیم ۵ هکتار را در فاز اول تحویل داده بودیم و کارها مرحله به مرحله در حال انجام بود.

  صالحی تصریح کرد: ولی متاسفانه وقتی مشاهده شد سرمایه گذار صرفا روی هوا کار می کند نهایتا برخوردی با کسانی که تخلف کردن صورت گرفت.

  استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: اعلام می دارم از سرمایه گذاران دیگری که قرار داد در بخش های مختلف برای توسعه استان دارند با تمام قدرت  حمایت می کنیم چرا که سرمایه گذاری تولید وتولید اشتغال ایجاد می کند.

  وی کمک به شرکت های نوپا،حمایت از بخش خصوصی،القا کمپین پویش خرید کالای استاندارد ایرانی،دادن فرصت برابر به زنان و مردان ،استفاده از جوانان در بخش های مختلف، احترام به اقوام و تنوع دینی و مذهبی و … را ازجمله برنامه های دولت دوازدهم اعلام کرد.

  صالحی در ادامه از دیگر برنامه های سال جاری در استان را بهره مندی هر شهرستان از یک روستا سبز اعلام کرد و افزود: مقرر شد وردوی شهرها نیز به طول ۲ کیلومتر تونل سبز احداث کنیم.

  وی در رابطه با جاده بجنورد به جنگل گلستان نیز گفت: در حال پیگیری مسائل چهاربانده کردن جاده،پارگینگ و جایگزین کردن جاده جدید هستیم.

  استاندار خراسان شمالی اعتبار پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان به استان ابلاغ نشده است، گفت: تاکنون ۸۰۰ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.