• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » از سازندگی وطن تا حفظ مرزهای امنیت
  کد خبر : 2035584

  از سازندگی وطن تا حفظ مرزهای امنیت

  از سازندگی وطن تا حفظ مرزهای امنیتReviewed by on Aug 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دانشجوآزاد چشمانش پر از غرور و قدرت است او جز زیبایی چیزی نمی بیند ، او جز عاشورا چیزی نمی بیند. شهید محسن حججی پدر فرزندی دوساله، فعال اردو…

  از سازندگی وطن تا حفظ مرزهای امنیتReviewed by on Aug 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دانشجوآزاد چشمانش پر از غرور و قدرت است او جز زیبایی چیزی نمی بیند ، او جز عاشورا چیزی نمی بیند.

  شهید محسن حججی پدر فرزندی دوساله، فعال اردو های جهادی ، مبلغ کتاب خوانی و خادم راهیان نور است.

  در راه تو سر دادن اگر شرط کمال است/ سهل است که من از پی این کار برآیم

  ای نیزه برافراشته عشق مدد کن/ در محضر خونین تو با پای سر آیم

  ایشان چند روز پیش در مرز عراق اسیر داعش شد و داعش تصویری را از ایشان قبل از شهادت منتشر کرد. اما حججی ها چرا می روند؟ رگ ملی گرایی فقط باعث این اقتدار نیست، آری اهداف بسیار بالاتر از امنیت ایران است ، اینجاست که آرمان های اسلامی همچون دفاع از مظلومان خود نمایی  می کند.

  شاید اگر از درون این چشمان مقتدر بخواهیم به وضعیت داخل بنگریم انتظار اقتدار سیاسی را داشته باشیم، انتظار همان دفاع از مظلومان را در داخل داشته باشیم، اما چه شده که جز این است؟ نمایندگان ملت با حامیان همین داعش سلفی می گیرند ، وزیر امور خارجه ما با حامیان همین داعش رفاقت دیرینه دارد و از گفتن آن و ادامه این رفتار دوستانه شرم نمی کند .

  شاید این داخلی ها هنوز نفهمیدن که ضعف نشان دادن یعنی تبدیل شدن به سرپل افغانستان، جایی که نه تنها داعش بیش از پنجاه نفر را در آن به کام مرگ فرستاد بلکه زنان و دختران را به بردگی جنسی گرفت.

  آااااای بی کفایت ها، چشمانتان را باز کنید، اینجا جمهوری دموکراتیک ایران نیست، بلکه اینجا جمهوری اسلامی ایران است. اسلامی که دموکراسی را همراه با استقلال و اقتدار تعریف می کند.

  باید اعتراف کرد که اینجا ایران است، بهشت اپوزیسیون جهان، جایی که بسیجی باید جان دهد تا حتی آنکه نظام را قبول ندارد در اوج امنیت رأی دهد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.