• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » بطحایی بهترین گزینه برای اولویت بخشی به تعلیم و تربیت
  کد خبر : 2035532

  بطحایی بهترین گزینه برای اولویت بخشی به تعلیم و تربیت

  بطحایی بهترین گزینه برای اولویت بخشی به تعلیم و تربیتReviewed by on Aug 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ علی قلی زاده حضور بطحایی در سازمان برنامه و بودجه را یکی از دلایل کارآمدی وی در مدیریت مالی و اعتبارات دانست و گفت:ایشان هم معاون پشتیبانی و هم مدتی…

  بطحایی بهترین گزینه برای اولویت بخشی به تعلیم و تربیتReviewed by on Aug 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ علی قلی زاده حضور بطحایی در سازمان برنامه و بودجه را یکی از دلایل کارآمدی وی در مدیریت مالی و اعتبارات دانست و گفت:ایشان هم معاون پشتیبانی و هم مدتی سرپرست وزارت خانه بودند که به خاطر عملکرد خوب شان در حال حاضر به عنوان یکی از مدیران ارشد سازمان برنامه و بودجه فعالیت می کنند.

  وی افزود: در زمان مسوولیت ایشان به عنوان معاونت مالی وزارتخانه ، به رقم کمبود اعتبارات، خدمات ارزشمندی از جمله خدمات رفاهی در سرتاسر کشور و درمانگاه های فرهنگیان صورت گرفت که احداث و تجهیز ۳ خانه معلم در خراسان شمالی از این موارد است.

  قلی زاده افزود: سید محمد بطحایی کارش را در آموزش و پرورش از کلاس درس آغاز کرده و اکنون وی کارآمدترین مرد وزارتخانه در بحث مالی و حل مشکلات مالی و معیشتی فرهنگیان است که می تواند با تعامل سازنده اش با سازمان برنامه و بودجه ، قوی تر عمل کند‌.

  وی افزود: در دیدارهایی که با آقای بطحایی داشته ایم می توانیم به همکارانمان در آموزش و پرورش اطمینان خاطر دهیم که وی به تبعیض بین حقوق کارکنان دولت به ویژه آموزش وپرورش اعتقاد راسخ دارد و معتقد است که هم در حقوق های پرداختی به فرهنگیان و هم مزایای جانبی دیگر ازجمله رفاهیات باید توجه جدی صورت گیرد.

  دبیر مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در خراسان شمالی تعامل و پاسخگویی به رسانه ها را از دیگر ویژگی های گزینه دکتر روحانی بای وزارت آموزش و پرورش دانست و گفت: بعد از روی کار آمدن دولت دکتر روحانی سال ۹۳ به خاطر ایجاد فضای باز سیاسی اعتراضات فرهنگیان به مشکلات معیشتی که سالها نادیده گرفته شده بود؛ فرصت بروز و ظهور پیدا کرد.

  وی افزود: بسیاری از این اعتراضات ناشی از معوقات پرداخت نشده دولت از جمله پاداش بازنشستگان بود که با روی کار آمدن آقای بطحایی، علی رقم مخالفتها ، مشکل حقوق فرهنگیان با خلاقیت حوزه مالی تا حدودی مرتفع و همه پاداشهای بازنشستگان تا کنون به صورت تمام و کمال پرداخت شد.

  قلی زاده افزود: توجه جدی به رفاهیت فرهنگیان با ایجاد نظام جامع رفاهی معلمان  و ایجاد سازمان نظام معلمی، تشکلی مانند سازمان نظام مهندسی را که بخشی از وظایف دولت را انجام می دهد از برنامه های مهم آقای بطحایی است .

  وی برنامه های بطحایی برای قرار گرفتن در صندلی وزارت بر وزارت آموزش و پرورش را همه جانبه دانست و افزود: دکتر روحانی با انتخاب بطحایی به عنوان وزیر کابینه اش برای آموزش و پرورش نشان داد که در صدد است به آموزش و پرورش به عنوان یکی از دغدغه های مهم جامعه از سوی دولت توجه جدی صورت گیرد.

   

  خبرنگار : مهدی رضایی

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.