• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سلفی مجلسی‌ها فرومایگی آن‌ها را به تصویر کشید/ شرایط اقتصادی مردم رضایت‌بخش نیست
  کد خبر : 2035516

  سلفی مجلسی‌ها فرومایگی آن‌ها را به تصویر کشید/ شرایط اقتصادی مردم رضایت‌بخش نیست

  سلفی مجلسی‌ها فرومایگی آن‌ها را به تصویر کشید/ شرایط اقتصادی مردم رضایت‌بخش نیستReviewed by on Aug 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح قزوین آیین نماز جمعه در سراسر استان قزوین  این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد. حجت‌الاسلام علی قابل در خطبه‌های نماز جمعه…

  سلفی مجلسی‌ها فرومایگی آن‌ها را به تصویر کشید/ شرایط اقتصادی مردم رضایت‌بخش نیستReviewed by on Aug 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح قزوین آیین نماز جمعه در سراسر استان قزوین  این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

  حجت‌الاسلام علی قابل در خطبه‌های نماز جمعه که در مسجد النبی(ص) قزوین برگزار شد با اشاره به آیات قرآن کریم پیرامون زندگی در دنیا اظهار کرد: زندگی دنیایی فرصتی است تا مومنین از آن توشه برای آخرت آماده کنند.

  قابل با اشاره به اینکه برخی در این دنیا مشغول به خوشگذرانی هستند، تاکید کرد: عده ای آمار دروغ تحویل مردم می دهند در حالی که متوجه نیستند فقر در جامعه امروز به سر حد انزجار رسیده است.

  وی با اینکه مردم از شرایط کنونی اقتصادی گلایه مندند، ادامه داد: مسوولینی که امضایشان می توانست به نفع مردم کار کند اما به ضرر این ملت کار کرد، این‌ها بدانند که بار سنگینی بر دوش دارند.

  وضعیت حجاب در جامعه نگران کننده است

  امام جمعه موقت قزوین در ادامه با اشاره به وضعیت حجاب در جامعه عنوان کرد: وای بر مردانی که پول و هزینه می دهند تا عده ای بد حجاب در جامعه تردد کنند.

  وی با بیان اینکه وضعیت حجاب زنان و دختران ما نگران کننده است، گفت: دشمن به طرق مختلف و برنامه ریزی های مشخص توانسته با فکر و اعتقادات ما بازی کند.

  قابل با تاکید بر اینکه امنیت این کشور از آن شهداست، افزود: از شهدا حیا کرده و نسل جوان ما را به بی بند و باری دعوت نکنید.

  کشتار فاجعه بار مردم افغانستان یکی از توطئه های شوم استکبار است

  قابل با اشاره به سالروز تاسیس شورای سیاست گذاری سازمان تبلیغات عنوان کرد: انقلاب اسلامی در روزهای خاصی که به آن ” یوم الله” گفته می‌شود شکل و محتوای خاص خود را پیدا کرد.

  امام جمعه موقت قزوین با اشاره به اینکه بزرگداشت و حفظ شعائر اسلامی نشانه تقواست ضافه کرد: کشتار فاجعه بار مردم افغانستان به دست طالبان و داعش با کمک امریکا یکی از توطئه های شوم استکبار است.

  وی با بیان اینکه تنها جرم این مردم حب اهل بیت (ع) بود، تاکید کرد: برای مردم مظلوم افغانستان هیچ شمعی روشن نشد گویا وجدان عده‌ای مرده است، آیا خون کشته شدگان فرانسوی با خون کشته شدگان مردم مظلوم افغانستانی فرق دارد؟

  طومار زندگی داعش به هم پیچیده شده است  

  وی در ادامه با اشاره به پیروزی های اخیر جبهه مقاومت و حزب الله اظهار کرد: طومار زندگی داعش در منطقه به هم پیچیده شده و لرزه بر اندام استکبار جهانی افتاده است.

  سلفی حقارت در مجلس شورای اسلامی

  امام جمعه موقت قزوین با اشاره به اقدام اخیر برخی از نمایندگان مجلس برای گرفتن عکس سلفی با موگرینی تاکید کرد: طبق فرمایش امام که این جمله در سربرگ نامه ها و مکاتبات مجلس آمده است، این مجلس عصاره فضایل این ملت است، برخی فضایل را با گذاشتن این عکس ها به نمایش گذاشتن تا بی مایگی خود را به نمایش گذارند.

  قابل با اشاره به اینکه عده ای در پارلمان های محلی برای تصاحب کرسی‌های مدیریتی در حال نقشه کشیدن هستند، تصریح کرد: مسولیت امانت است و باید قدر این امانت را دانست و برای بزرگداشت آن قدم برداشت.

  قابل با اشاره به حزب منحل مشارکت عنوان کرد: برخی از اعضا و شاگردان این حزب که فتنه ۸۸ را رقم زدند قرار است در دولت جدید دارای مسوولیت شوند، اینان در زمان فتنه چه گلی بر سر این مملکت زده اند.

  وی ادامه داد: نظام به آنها ترحم کرد اما عده‌ای می خواهند به آنهایی که فتنه را رقم زده اند و از یاوران جریان مشارکت بوده اند مدال افتخار بدهند تا برگردند.

  نماز جمعه الوند :

   تولیدخودروهایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا اولویت کار خودرو سازان باشد

  حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های سیاسی-عبادی این هفته شهر الوند که در مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) این شهر برگزار شد با اشاره به مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری اظهار کرد: این مراسم مکمل انتخابات است. وی بیان کرد : انتخابات در نظام ولایی ایران به معنای حضور گسترده و فاتحانه مردم در صحنه انتخابات و انتخاب مسئولان امر کشور است. خطیب نماز جمعه شهر الوند عنوان کرد:  تنفیذ، احترام گذاشتن به انتخاب مسئولان توسط مردم است. این مسئول ادامه داد:  مراسم تحلیف ریاست جمهوری در سال جاری جهت پاسخ به استکباران جهانی که مدعی عدم طرفداران بین المللی کشور ایران است با حضور نمایندگان کشورهای دیگر صورت گرفت. حجت‌الاسلام طهماسبی با اشاره به دوران رقابت انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: این دوران تمام شده و اکنون رئیس دولت باید حقوق تمام ملت ایران را رعایت کند. این مسئول با اشاره به استفاده دولت از نسخه نجات بخش اقتصاد مقاومتی در کشور اضافه کرد: مردم در انتظار تلاش دولت جدید برای بهبود شرایط اقتصادی جامعه هستند. حجت‌الاسلام طهماسبی اذعان کرد: توجه مسئولان به صنایع تولیدی کوچک ومتوسط که زود بازده هستند باعث اشتغال‌زایی می‌شود. وی با اشاره به خارج شدن خودروی پراید از خط تولید گفت: وزیر صنعت و مسئولان صنعت خودرو سازی باید دلسوز مردم جامعه بوده و قیمت خودروی جایگزین خودروی  پراید برای تمام اقشار مردم مناسب باشد. خطیب نماز جمعه شهر الوند تشریح کرد: شرکت خودرو سازان ملی با حفظ نکات ایمنی بایستی خودروهایی با قیمت‌های مناسب وارد بازار کنند که تمام اقشارمردم بتوانند از آن استفاده کنند. این مسئول اظهار کرد: حجاب وعفاف یک ضرورت در جامعه اسلامی بوده اما برخی از افراد هنجار شکنی کرده و در داخل خودروهای شخصی خود کشف حجاب می‌کنند که با قوانین حاکم جامعه منافات داردو لازم است نیروی انتظامی در این جرایم مشهود وارد عمل شود. وی در پایان گفت: صنایع نظامی و موشکی کشور ایران قابل مذاکره با آمریکا نیست. امام جمعه اقبالیه : حمایت از صنایع کوچک راه برون رفت از رکود و بیکاری   امام جمعه اقبالیه در مورد توصیه های مقام معظم رهبری به دولت جدید اشاره کرد و گفت : رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری فرمودند : دولت همت خود را متوجه استقرار عدالت و جانبداری از محرومان مستضعف و اجرای احکام اسلام ناب و وحدت و عزت ملی و توجه به توانمندی ها و ظرفیت های عظیم کشور و صراحت در بزرگداشت ارزش ها و مبانی اسلامی نمایند.

  وی در ادامه افزود : همچنین مقام معظم رهبری  به دولت آقای دکتر روحانی فرمودند : لازم می دانم بار دیگر درباره اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی و توجه ویژه به موضوع اشتغال و تولید داخلی داشته باشند و از اولویت های اصلی دولت دوازدهم باید معیشت مردم ، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی در مقابل سلطه طلبان باشد ، ضمنا مسؤلان کشور و مردم نباید از توطئه های دشمن غافل باشند.

  فاطمیان به اهمیت صنایع کوچک در اشتغال جوانان اشاره کرد و گفت : حل مشکل رکود ، بیکاری ، فقر و معیشت با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به بهانه روز حمایت از صنایع کوچک لحاظ شود. رهبر انقلاب فرمودند : مسؤلین به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط بپردازند ، این ها را احیا کنند ، اشتغال به وجود می آید.

  سید مرتضی فاطمیان در مورد بازرسی از مراکز نظامی ایران گفت : همانطوری که امام خامنه ای فرمودند : اجازه نمی دهیم از هیچ یک از مراکز نظامی ، هیچ بازرسی از سوی بیگانگان صورت گیرد ، لذا موضع گیری ما باید به گونه ای باشد که در یمن حفظ اصول اسلام برای همیشه تاریخ حافظ خشم و کینه خود و مردم علیه سرمایه داری و در رأس آن آمریکای جهانخوار باشیم.

  امام جمعه ی اقبالیه به مناسبت سالگرد ورود افتخار آفرین آزادگان ۸ سال دفاع مقدس به میهن اسلامی تصریح کرد : مقاومت و ایثار ، تجلیل شایسته از این مردان قبیله غیرت و حماسه می باشد .

  حجت الاسلام فاطمیان به مناسبت پیروزی قهرمانانه حزب الله لبنان بر ارتش سر تا به پا مسلح و جنایتکار رژیم مجهول صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه  بیان کرد : این حادثه درسی به همه مسلمان ها داد ، ملت ها به چشم خودشان دیدند و تجربه کردند که راه پیروزی و راه نجات جز مقاومت در مقابل زورگویان ، متجاوزان و ستمگران نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.