• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد/ حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه دارد
  کد خبر : 2035497

  مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد/ حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه دارد

  مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد/ حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه داردReviewed by on Aug 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، مهرداد لاهوتی در مراسم معارفه امام‌جمعه شهر لنگرود در سالن اداره ارشاد لنگرود با اشاره به شهادت بیستمین شهید مدافع حرم…

  مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد/ حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه داردReviewed by on Aug 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، مهرداد لاهوتی در مراسم معارفه امام‌جمعه شهر لنگرود در سالن اداره ارشاد لنگرود با اشاره به شهادت بیستمین شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی و اثرگذاری کم‌نظیر وی، اظهار کرد: این نقش کم‌نظیر در کشورهای منطقه و رشادت‌های این شهید، موجب شد تا بسیاری از افراد از کشورهای دیگر که به جایگاه رفیع شهید حسین پور واقف بودند در تشییع پیکر این عزیز حاضر شوند.

  وی به مراسم تحلیف رئیس دولت دوازدهم با حضور ۱۰۵ نماینده کشورهای خارجی اشاره کرد و گفت: این انتقاد شدید به صداوسیما وارد است که ابعاد بزرگ مراسم تحلیف را کنار گذاشته و آن ماجرای سلفی مجلس گسترده شد.

  نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم اخیر ایران، افزود: تحریم‌های روسیه موضوعی و در ۵۰ صفحه و تحریم‌های ایران فردی و در ۱۵ صفحه است.

  وی بیان کرد: آمریکا از ایران ناامید شده است لذا دنبال تضعیف نیروهای امنیتی کشور هستند که هفته آینده مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد.

  عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محتوای تحریم بازی‌ای بیش نیست، تصریح کرد: ایران هیچ‌گاه برجام را برهم نمی‌زند و این آمریکا است که در صورت برهم زدن برجام تاوان سختی خواهد داد.

  لاهوتی با اذعان به اینکه حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه دارد، تصریح کرد: راه‌حل مشکلات اقتصادی در برنامه ششم توسعه مشخص‌شده که در سال باید ۷۷۰ میلیارد دلار در کشور سرمایه‌گذاری شود که ۶۵۰ میلیارد دلار آن سرمایه خارجی است.

  وی با بیان اینکه بعد از برجام ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در کشور صورت می‌گیرد، گفت: وجود آرامش و امنیت یکی از شاخصه‌های اصلی کشورها برای سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر است که امروز این آرامش و امنیت در کشور ایران وجود دارد.

  عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتقاد به رهبری نه تندتر و نه کندتر باید سرلوحه باشد بیان کرد: دنیای امروز به رهبری امام خامنه‌ای افتخار می‌کند.

  وی گفت: اگر وحدت بین سران قوه وجود نداشته باشد امکان سرمایه گذاری وجود نخواهد داشت لذا مبرهن است که این وحدت و ثمره آن حائز اهمیت خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.