• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وزیر خارجه اردن: عراق کشوری مهم برای منطقه محسوب می شود
  کد خبر : 2035339

  وزیر خارجه اردن: عراق کشوری مهم برای منطقه محسوب می شود

  وزیر خارجه اردن: عراق کشوری مهم برای منطقه محسوب می شودReviewed by on Aug 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رای الیوم، ایمن الصفدی وزیر خارجه اردن که در بغداد به سر می برد، عراق را کشوری مهم برای اردن و همه کشورهای منطقه دانست. وی در دیدار…

  وزیر خارجه اردن: عراق کشوری مهم برای منطقه محسوب می شودReviewed by on Aug 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رای الیوم، ایمن الصفدی وزیر خارجه اردن که در بغداد به سر می برد، عراق را کشوری مهم برای اردن و همه کشورهای منطقه دانست.

  وی در دیدار با سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق افزود: دولت اردن بر تداوم روابط میان دو کشور و تلاش برای توسعه همکاری و تحکیم روابط برادری و حسن همجواری به نحوی که به نفع دو ملت برادر باشد، تاکید دارد.

  از سوی دیگر سلیم الجبوری نیز بیان کرد: عراق وارد مرحله جدیدی از روابط پس از پیروزی بر داعش شده است. عراق از هر نقشی که در ثبات و امنیت عراق و منطقه نقش داشته باشد استقبال می کند. عراق از تلاش کشورهای منطقه برای ایجاد فضای مناسب که از طریق آن بتوان همکاری اقتصادی داشت و درگیری ها را متوقف و تبعات آن را مهار کرد، استقبال می کند.

  وی افزود: عراق به دنبال توسعه روابط اقتصادی و تلاش به شکل جدی و سریع برای گشودن گذرگاه مرزی میان دو کشور است. اردن در مرحله بازسازی پس از داعش نقش فعالی می تواند داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.