• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » منافع شخصی دولتمردان، عامل خرید هواپیما/ معامله دولتی قطعاً با فساد همراه است/ مراسم تحلیف، نمود عملکرد وزارت خارجه دولت یازدهم بود
  کد خبر : 2035331

  منافع شخصی دولتمردان، عامل خرید هواپیما/ معامله دولتی قطعاً با فساد همراه است/ مراسم تحلیف، نمود عملکرد وزارت خارجه دولت یازدهم بود

  منافع شخصی دولتمردان، عامل خرید هواپیما/ معامله دولتی قطعاً با فساد همراه است/ مراسم تحلیف، نمود عملکرد وزارت خارجه دولت یازدهم بودReviewed by on Aug 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با زیتون، پیرامون عملکرد…

  منافع شخصی دولتمردان، عامل خرید هواپیما/ معامله دولتی قطعاً با فساد همراه است/ مراسم تحلیف، نمود عملکرد وزارت خارجه دولت یازدهم بودReviewed by on Aug 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با زیتون، پیرامون عملکرد وزارت خارجه دولت یازدهم بیان کرد: تلاش عمده وزارت خارجه دولت یازدهم در تعاملات بین المللی، برجام بود که آن را نیز توانست نهایی کند. برجام را با تمامی نواقص، خوبی ها و بدی هایی که دارد باید محصول دولت یازدهم دانست.

  وی افزود: اگر هم نواقصی در برجام هست متوجه وزارت خارجه نمی شود بلکه عجله دولت در اجرا خطا بود. همانگونه که مقام معظم رهبری نیز به دولت تاکید کردند که این همه تعجیل در اجرای برجام لازم نبود.

  بیگی با دفاع از عملکرد وزارت خارجه افزود: وزارت خارجه با برجام برخی تحریم ها را رفع کرد. مهم این است که دولت چقدر توانست از این استفاده کند. دولت به جای اینکه بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری به میدان بیاورد خودش سرمایه گذاری کرد و با این کار جلوی رونق اقتصادی کشور را از فرصت برجام گرفت.

  وی با بیان اینکه معامله دولتی حتما و بدون قطع با فساد همراه خواهد بود تصریح کرد: مگر دولت برای خرید اتوبوس و قطار خودش وارد عمل می شود که خودش هواپیما خرید؟ پس شرکت های خصوصی چه کاره اند؟ اینکه وزارت راه مستقیما وارد معامله هواپیما شد به خاطر منفعت و سود مالی خود دولتمردان بود. این یعنی فساد.

  وی خاطرنشان کرد: شما دیدید که بعد از اینکه در مجلس، به دولت به خاطر ورود به معامله هواپیما فشار آوردیم ، شرکت ایرباس به دولت یک هواپیمای مجانی داد.

  نماینده تبریز در مجلس یادآور شد: مراسم تحلیف ریاست جمهوری دولت دوازدهم، نمود کاملی از عملکرد وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در دولت یازدهم بود.

  وی بیان کرد: ترامپ با سفر به ریاض می خواست منزوی بودن ایران را در منطقه نشان دهد ولی حضور میهمانان خارجی در مراسم تحلیف عکس این قضیه را به جهان نشان داد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.