• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اعتراف عامل حمله با چاقو در هامبورگ؛ ابتدا قصد حمله با کامیون را داشتم
  کد خبر : 2035297

  اعتراف عامل حمله با چاقو در هامبورگ؛ ابتدا قصد حمله با کامیون را داشتم

  اعتراف عامل حمله با چاقو در هامبورگ؛ ابتدا قصد حمله با کامیون را داشتمReviewed by on Aug 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه "زوددویچه سایتونگ"، عامل حمله با چاقو به مشتریان سوپرمارکتی در هامبورگ که یک پناهنده اماراتی ۲۶ ساله بود و در اواخر…

  اعتراف عامل حمله با چاقو در هامبورگ؛ ابتدا قصد حمله با کامیون را داشتمReviewed by on Aug 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه "زوددویچه سایتونگ"، عامل حمله با چاقو به مشتریان سوپرمارکتی در هامبورگ که یک پناهنده اماراتی ۲۶ ساله بود و در اواخر جولای با یک چاقو به مشتریان سوپرمارکتی در هامبورگ حمله کرده و یک نفر را کشته و هفت نفر دیگر را زخمی کرد اعترافاتی را کرده که رسانه های آلمانی به آن پرداخته اند.

  بر اساس اعترافات جامع عامل این حمله که برخی رسانه های آلمانی از جمله "زوددویچه سایتونگ" درباره آن گزارش داده اند وی از سال ۲۰۱۴ خود را درگیر ایدئولوژی افراطی داعش کرده بود. وی از ۲۸ جولای در زندان هامبورگ به سر می برد. این انتقاد به سازمان های امنیتی آلمان وارد است که با وجود اینکه عامل حمله هامبورگ از ماه های قبل آشکارا به تفکرات افراطی خود اقرار کرده بود هیچ واکنشی به این مسئله نشان ندادند.

  عامل حمله هامبورگ همچنین اعتراف کرده است که تصمیم داشته در حمله تروریستی خود تعداد بیشتری از جوانان و مسیحیان را به قتل برساند. وی همچنین اعتراف کرد که دلش می خواسته شهید شود. این تروریست همچنین ابراز تاسف کرد که نتوانسته انسان های بیشتری را به قتل برساند.

  وی همچنین تاکید کرد که ابتدا به حمله با کامیون و خودرو به مردم مشابه حمله با کامیون به بازار کریسمسی در برلین فکر می کرده و سپس به طور ناگهانی به فکر حمله با چاقو افتاده است.

  تحقیقات هنوز از ارتباط واقعی وی با گروه تروریستی داعش چیزی را نشان نداده اند. البته در محل اقامت وی یک پرچم با نماد داعش که عامل این حمله خود آن را نقاشی کرده بود یافت شده است. البته وی در زندان اعلام کرد که این حمله را به نام داعش انجام نداده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.