• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » واریز مابه‌التفاوت یارانه از سوی بهزیستی در نیمه دوم سال
  کد خبر : 2034948

  واریز مابه‌التفاوت یارانه از سوی بهزیستی در نیمه دوم سال

  واریز مابه‌التفاوت یارانه از سوی بهزیستی در نیمه دوم سالReviewed by on Aug 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس، افزایش سه برابری مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در پایان سال ۹۵ از سوی مجلس تصویب شد اما گویا فقط فروردین و اردیبهشت از سوی دولت این…

  واریز مابه‌التفاوت یارانه از سوی بهزیستی در نیمه دوم سالReviewed by on Aug 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس، افزایش سه برابری مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در پایان سال ۹۵ از سوی مجلس تصویب شد اما گویا فقط فروردین و اردیبهشت از سوی دولت این مبلغ واریز شده آن هم به حساب یارانه سرپرست خانوار نه حساب مستمری آنها.

  در این میان کمیته امداد و بهزیستی به دنبال چاره ای می گردند تا این مشکل را برطرف و بدقولی دولت را به نحوی جبران کنند.

  مددجویان آسایشگاه کهریزک نیز که ۲۴۰ نفر از سوی کمیته امداد و ۱۴۰۰ نفر از سوی بهزیستی معرفی شده‌ اند این روزها به همین مشکل دچار شده و این افزایش مستمری را دریافت نکرده اند.

  محمدرضا صوفی نژاد در این باره به خبرنگار فارس گفت: درحال حاضر مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک که از سوی کمیته امداد امام به این مجموعه معرفی شده و خانه و کاشانه آنها کهریزک است مستمری شان بطور کامل به حساب آسایشگاه واریز شده است.

  وی افزود: همچنین افزایش مستمری این مددجویان نیز از ابتدای سال جاری محاسبه شده است.

  مدیر آسایشگاه کهریزک گفت: مطابق روال همه ساله، سازمان بهزیستی کشور نیز افزایش یارانه مستمری بگیران را محاسبه و این ما به التفاوت را در نیمه دوم سال بصورت کامل به حساب آسایشگاه خیریه کهریزک واریز خواهد کرد.

  این درحالی است که وی در روزهای اخیر به خبرنگار فارس گفته بود: متأسفانه تا این لحظه از سوی دولت افزایش مستمری مددجویان که باید واریز می‌شد به مددجویان آسایشگاه داده نشده است و با وجود اینکه افزایش مستمری ها مصوبه مجلس بوده اما ما به این روند عادت کرده ایم که همیشه مابه‌التفاوت‌ها از نیمه دوم سال پرداخت شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.