• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خبرنگاران در کنار مدافعان حرم مانع تحقق اهداف تروریست‌ ها شدند
  کد خبر : 2034935

  خبرنگاران در کنار مدافعان حرم مانع تحقق اهداف تروریست‌ ها شدند

  خبرنگاران در کنار مدافعان حرم مانع تحقق اهداف تروریست‌ ها شدندReviewed by on Aug 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، سردار رسول سنایی‌راد معاون سیاسی سپاه در گردهمایی اصحاب رسانه، اظهار داشت: اگر جلوی جریان تکفیری گرفته نمی‌شد، عمیق‌ترین و سیاه‌ترین لکه ننگ بر جرگه اسلام وارد می‌شد. وی افزود: حضور خبرنگاران…

  خبرنگاران در کنار مدافعان حرم مانع تحقق اهداف تروریست‌ ها شدندReviewed by on Aug 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، سردار رسول سنایی‌راد معاون سیاسی سپاه در گردهمایی اصحاب رسانه، اظهار داشت: اگر جلوی جریان تکفیری گرفته نمی‌شد، عمیق‌ترین و سیاه‌ترین لکه ننگ بر جرگه اسلام وارد می‌شد.

  وی افزود: حضور خبرنگاران به عنوان کمک و همراه مدافعان حرم که واقعیت‌ها را منعکس می‌کردند در این رابطه قابل توجه و تأمل است.

  سردار سنایی‌راد بیان داشت: تروریست‌ها در مرحله نخست، حرکت ننگین خود را از افغانستان و سوریه آغاز کردند اما اصحاب رسانه ما نگذاشتند این جریان جلوی اشاعه اسلام ناب در جهان اسلام را بگیرد.

  معاون سیاسی سپاه گفت: قبل از اینکه جنگ در میدان نبرد سخت تعیین کننده باشد، نوع انعکاس مسائل از طریق رسانه‌ها و خبرسازی‌ها بود که در دستور کار دشمن قرار گرفت و غرب نیز بر همین اساس امپراتوری رسانه‌ای خود را در اختیار گروه‌های تکفیری قرار داد.

  وی ادامه داد: به حمدالله این روزها علائم شکست در چهره دشمن تکفیری مشاهده می‌شود و این شکست از حلب شروع شده و به نظر می‌رسد تروریست‌ها روزهای پایانی عمر خود را می‌گذرانند؛ چرا که جریان تکفیری امروز نه توان تهاجم و نه توان تثبیت دیروز را دارد.  

  معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه تروریستها امروز در سوریه حتی توان نگه داشتن مناطق خود را ندارند، گفت: امریکایی ها هم بدشان نمی‌آید که داعشی ها در سوریه قلع و قمع شوند و به همین خاطر حاضرند امتیازاتی را به روسها بدهند چراکه در این خصوص تهدید مشترک دارند.

  سنایی راد اظهار داشت: رزمندگان حاضر در جبهه سوریه انگیزه‌ای جز حفظ عزت جهان اسلام ندارند.

  وی خاطرنشان کرد: تکفیری‌ها بهترین فضا را برای جریان رسانه‌ای خود قرار داده و شاید در این طرف به آن صورت فضا برای کار رسانه ای فراهم نشده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.