• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خطوط اعتباری با بانک های روسیه، ارمنستان و عراق راه اندازی می شود
  کد خبر : 2034789

  خطوط اعتباری با بانک های روسیه، ارمنستان و عراق راه اندازی می شود

  خطوط اعتباری با بانک های روسیه، ارمنستان و عراق راه اندازی می شودReviewed by on Aug 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، داریوش یوسفی در نشست تخصصی آشنایی با خدمات بانک توسعه صادرات ایران در هتل بادله ساری اظهار کرد: ۱۲۰ کارگزاری بانک توسعه صادرات ایران در کشورهای مختلف دنیا وجود دارد…

  خطوط اعتباری با بانک های روسیه، ارمنستان و عراق راه اندازی می شودReviewed by on Aug 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، داریوش یوسفی در نشست تخصصی آشنایی با خدمات بانک توسعه صادرات ایران در هتل بادله ساری اظهار کرد: ۱۲۰ کارگزاری بانک توسعه صادرات ایران در کشورهای مختلف دنیا وجود دارد و اسپانیا، فرانسه، آلمان، ترکیه، روسیه، اتریش، بلژیک، ایتالیا، چین، ژاپن، عراق و عمان جزو کارگزاری های فعال این بانک به شمار می روند.

  وی گفت: خطوط اعتباری با بانک های روسیه، ارمنستان و عراق نیز در حال حاضر راه اندازی شده است.

  یوسفی خاطرنشان کرد: واردات کالاهای اساسی و مواد و اولیه از جمله دارو از طریق این خط اعتباری ضروری بوده  که این تسهیلات با نرخ چهار درصد است که ۲ درصد آن را این بانک با حمایت دولت ،به مشتریان تخفیف می دهد

  وی افزود: از جمله کارهای بانک توسعه صادارات تامین مالی در حوزه صادرات برای کالا و خدمات، سرمایه گذاری در طرح ها و پیمانکاری ها و در حوزه واردات  بوده که از محل منابع بانک و منابع خارجی صورت می گیرد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، حبیب احمدی مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران نیز یادآور شد: این بانک با هدف تسهیل و توسعه صادرات غیرنفتی در کشور در ۲۵ سال گذشته تاسیس شده و در پرداخت تسهیلات به صادر کنندگان استان محدودیتی ندارد.

  وی با اشاره به این نکته که نرخ سود تسهیلات ریالی در این بانک ۱۶ تا ۱۸ درصد است، گفت: این بانک حمایت ویژه ای از شرکت های صادراتی از جمله شرکت های دانش بنیان به ویژه تخفیف هایی برای نرخ سود تسهیلات در نطرگرفته است.

  احمدی افزود: بانک توسعه صادرات همگام با برنامه های اقتصادی دولت در جهت افزایش میزان صادرات غیر نفتی خدمات خود را از جمله با طرح های نرخ سود تسهیلات پایین و همکاری با صندوق توسعه ملی گسترش داده است.

  مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران تصریح کرد: تسهیلاتی نیز از محل صندوق توسعه ملی شامل ۲ قرارداد ارزی ۵۰۰ میلیون دلاری و یکصد میلیون یورویی نیز برای پرداخت به شرکت های صادراتی ارائه خواهیم داد.

  حامدگر جستانی، مدیر بانک توسعه صادرات مازندران نیز در این جلسه یادآور شد: صادر کنندگان مازندران از جمله مشتریان متعهد این بانک هستند و تاکنون هیچ معوقه ای به بانک ندارند.

  وی افزود: بانک توسعه و تعاون در استان مازندران هزار و ۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات به فعالان اقتصادی شرکت های صادراتی طی سال ۹۵ رائه داده  این رقم نسبت به سال ۴۰،۹۴درصد رشد داشته است.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.