• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پذیرش ۱۳هزار و ۵۰۶نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان
  کد خبر : 2034737

  پذیرش ۱۳هزار و ۵۰۶نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان

  پذیرش ۱۳هزار و ۵۰۶نفر در ستادهای اسکان فرهنگیانReviewed by on Aug 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنا از قزوین، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به آغاز اسکان فرهنگیان در فصل تابستان گفت: همزمان با آغاز تعطیلات فصل تابستان۱۳۹۶، فرهنگیان و غیر فرهنگیان از سایر استان ‌های…

  پذیرش ۱۳هزار و ۵۰۶نفر در ستادهای اسکان فرهنگیانReviewed by on Aug 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنا از قزوین، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به آغاز اسکان فرهنگیان در فصل تابستان گفت: همزمان با آغاز تعطیلات فصل تابستان۱۳۹۶، فرهنگیان و غیر فرهنگیان از سایر استان ‌های کشور، قزوین را به عنوان اقامت و استراحتگاه خود انتخاب کرده‌اند‌ که تاکنون ۱۳هزار و ۵۰۶نفر شامل ۱۲هزار و ۴۸۳نفر فرهنگی و یک هزار و ۲۳نفر غیرفرهنگی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند.

  وی افزود: در این مدت ۳هزار و ۴۶۸خانوار فرهنگی و ۲۸۴خانوار غیرفرهنگی و در مجموع ۳هزار و ۷۵۲خانوار در مدارس اسکان داده شده اند.

  مدیرکل آموزش و پرورش قزوین اضافه کرد: با آغاز فصل تابستان، در این ایام ۲۷هزار و ۱۲نفر روز نیز از مراکز اسکان فرهنگیان استان استفاده نموده اند که ۲۴هزار و ۹۶۶نفر روز فرهنگی و ۲هزار و ۴۶نفر روز غیرفرهنگی بوده اند.

  قاسمی خاطر نشان کرد: در مراکز خانه معلم فرهنگیان نیز در این مدت، ۲هزار و ۸۸۶نفر پذیرش شده اند که شامل ۸۰۲خانوار می باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.