• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مشکل فضای فیزیکی دارد
  کد خبر : 2034536

  دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مشکل فضای فیزیکی دارد

  دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مشکل فضای فیزیکی داردReviewed by on Aug 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، نوروز هاشمی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون دانشگاه فرهنگیان استان در محیطی شلوغ که به کیفت آموزش کمکی نمی‌کند مستقر بوده و البته دو قطعه زمین به…

  دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد مشکل فضای فیزیکی داردReviewed by on Aug 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، نوروز هاشمی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون دانشگاه فرهنگیان استان در محیطی شلوغ که به کیفت آموزش کمکی نمی‌کند مستقر بوده و البته دو قطعه زمین به میزان ۱۰ هکتار زمین در دو نقطه نزدیک شهر یاسوج داریم.

  وی عنوان کرد: دانشگاه فرهنگیان میراث دار مراکز تربیت معلم سابق بوده ودر سال ۹۰ در شورای انقلاب فرهنگی اساسنامه این دانشگاه با ۳ بند اصلی با هدف پرورش معلمان تصویب شد.

  هاشمی آموزش معلمان در طول دوران خدمت را نیز از دیگر وظایف دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد و افزود: تیم‌های تحقیقاتی برای افزایش سطح کمی و کیفی آموزش در سطح آموزش و پرورش نیز از دیگر وظایف این دانشگاه است.

  وی بیان کرد: دانشجویان این دانشگاه از روز اول به عنوان معلم و فرهنگی در نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شوند و وزارت علوم همانند سایر دانشگاه‌ها مشوق‌های را برای وردی‌ها مشخص کرده است.

  هاشمی فضای علمی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان به رتبه‌های خوب در دانشگاه فرهنگیان به عنوان مشوق برای ورود به این دانشگاه پرداخت می‌شود.

  وی با بیان اینکه ۱۴۰۰ دانشجو داریم که از این تعداد ۳۵۰ نفر خانم بوده و مابقی آقا هستند ادامه داد: درخواست مورد نیاز برای اخذ مجوز رشته‌های کارشناسی ارشد را دادیم.

  رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه ۲۰ هیئت علمی تمام وقت داریم که از این تعداد ۱۲ مورد رسمی و ۸ مورد نیز مامور است تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه در رشته‌های دبیری شامل دبیری ریاضی، علوم تربیتی با گرایش آموزش ابتدائی، علوم اجتماعی، تربیت بدنی، مشاوره، ادبیات و فیزیک هم اکنون مشغول تحصیل هستند.

  هاشمی از ساماندهی خوابگاه‌های استیجاری این دانشگاه خبر داد و افزود: هم اکنون ۴۶۰ دانشجوی پسر و ۲۵۰ دانشجوی دختر در خوابگاه‌های استجاری مستقر هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.