• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حشد الشعبی تشکیل شده تا باقی بماند/ درخواست انحلال ریشه قانونی ندارد
  کد خبر : 2034386

  حشد الشعبی تشکیل شده تا باقی بماند/ درخواست انحلال ریشه قانونی ندارد

  حشد الشعبی تشکیل شده تا باقی بماند/ درخواست انحلال ریشه قانونی نداردReviewed by on Aug 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، احمد الاسدی سخنگوی هیئت حشد الشعبی عراق در سخنانی تصریح کرد: همه گفته های مطرح شده درخصوص انحلال حشد الشعبی…

  حشد الشعبی تشکیل شده تا باقی بماند/ درخواست انحلال ریشه قانونی نداردReviewed by on Aug 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، احمد الاسدی سخنگوی هیئت حشد الشعبی عراق در سخنانی تصریح کرد: همه گفته های مطرح شده درخصوص انحلال حشد الشعبی مبنای قانونی و حقوقی ندارد.

  وی تصریح کرد: حیدر العبادی فرمانده کل نیروهای مسلح به وضوح درباره هیئت حشد الشعبی صحبت و تاکید کرد که این هیئت منحل نخواهد شد زیرا بخشی اساسی از ساختار امنیتی عراق به شمار می رود.

  الاسدی افزود: حشد الشعبی براساس فتوی مرجعیت دینی تشکیل شد و به طور مستقیم با دولت مرتبط است.

  وی تصریح کرد: سرنوشت حشد الشعبی واضح است. آینده حشد الشعبی نظیر حال حاضر آن است. حشد الشعبی تشکیل شده تا باقی بماند؛ بویژه بعد از تصویب قانون مربوط به آن در مجلس نمایندگان عراق.

  سخنگوی هیئت حشد الشعبی درباره شرکت نیروهای حشد الشعبی در عملیات آزادسازی منطقه تلعفر از دست گروه تروریستی داعش گفت: العبادی به وضوح درخصوص مشارکت حشد الشعبی سخن گفت و تصریح کرد که این نیروها در نبرد تلعفر شرکت خواهند داشت.

  مقتدا صدر رهبر جریان صدر جمعه گذشته پیشنهاد داده بود که "عناصر منضبط" حشد الشعبی در نیروهای مسلح عراق ادغام شوند یا زیر نظر دولت این کشور با رعایت یک سری شروط سخت قرار گیرند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.