• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آزاردهنده تر از تحریم ها، ماله کشی برخی مسئولان دیپلماسی است
  کد خبر : 2034302

  آزاردهنده تر از تحریم ها، ماله کشی برخی مسئولان دیپلماسی است

  آزاردهنده تر از تحریم ها، ماله کشی برخی مسئولان دیپلماسی استReviewed by on Aug 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین بیات مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان در گفت و گو با نسیم زنجان با اشاره به تصویب تحریم های جدید امریکا علیه ایران اظهار داشت: تصویب…

  آزاردهنده تر از تحریم ها، ماله کشی برخی مسئولان دیپلماسی استReviewed by on Aug 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین بیات مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان در گفت و گو با نسیم زنجان با اشاره به تصویب تحریم های جدید امریکا علیه ایران اظهار داشت: تصویب تحریم ها توسط نمایندگان کنگره و سنا در امریکا یکبار دیگر غیر قابل اعتماد بودن این کشور را به همگان علی الخصوص به خوش خیالانی که دل به وعده های دروغین این کشور بسته بودند ثابت کرد.

  مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان افزود: امریکا در فرایند برجام تا جایی که توانست منافع خود را بر توافقنامه قالب کرد و بی توجه به برجام و تعهدات خود، تحریم ها را ادامه و افزایش می دهد.

  بیات با بیان اینکه مشکل فقط تحریم های جدید نیست، تصریح کرد: مشکل تحریم ها یک سمت ماجراست و مساله مهمتر و آزار دهنده تر، ماله کشی برخی مسئولین تراز اول دیپلماسی کشور است.

  وی افزود: بیان عباراتی چون، تحریم های جدید، نقض برجام است ولی نقض فاحش نیست، علاوه بر اینکه تلاشی بیهوده برای منحرف ساختن اذهان عمومی جامعه از عهد شکنی دشمن است، نشانه ای از ساده انگاری تیم مذاکره کننده ای است که تا سالها کشور را درگیر یک توافق سست کرده است.

  بیات خاطرنشان کرد: بهتر است مسئولین دیپلماسی کشور به جای ماله کشی و بیان توجیهات عجیب و غریب و غیر معقول، عزتمندانه برخورد کنند و با نهراسیدن از دشمن، دست به اقدام متقابل بزنند.

  مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان تصریح کرد: مادامی که دشمن مطمئن باشد که تحت هر اقدام و تحریم جدیدی، کسی از مسئولین اجرایی کشور مقابله به مثل نخواهد کرد، طبیعتا و منطقا گستاخ تر و حریص تر خواهد شد.

  بیات در پایان ابراز کرد: مسئولین اجرایی کشور مطمئن باشند که مواضع عزتمندانه و مقتدرانه در کنار اعمال این مواضع، آن ها را در چشم ملت عزیز و غیور خواهد کرد و پشتیبانی از یک عزت مدار، همواره در صدر مواضع مردم بوده و خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.