• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولت باید به طرف مقابل برجام هشدار جدی دهد
  کد خبر : 2034094

  دولت باید به طرف مقابل برجام هشدار جدی دهد

  دولت باید به طرف مقابل برجام هشدار جدی دهدReviewed by on Aug 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به تحریمهای جدید آمریکا اظهار کرد: آمریکاییها قابل اعتماد نیستند، همانطور مقام معظم رهبری فرمودند آنها در دشمنی با ملت ایران کوتاه نمی‌آیند….

  دولت باید به طرف مقابل برجام هشدار جدی دهدReviewed by on Aug 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به تحریمهای جدید آمریکا اظهار کرد: آمریکاییها قابل اعتماد نیستند، همانطور مقام معظم رهبری فرمودند آنها در دشمنی با ملت ایران کوتاه نمی‌آیند.

  وی با بیان اینکه تحریمهای جدید آمریکا نشان داد که آنها دنبال بهانه‌های مختلف هستند، ابراز کرد: به طور یقین حتی در صورت جمع کردن قدرت موشکی نیز آنها بهانه‌های دیگری از جمله حقوق بشر و موضوعات دیگر را پیش خواهند کشید.

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این رفتار آمریکا ثابت می‌کند تا ما بدانیم و درک کنیم که دشمنی آنها با جمهوری اسلامی تمام شدنی نیست و ما باید کار خودمان را انجام دهیم و در اداره کشور به توانایی‌های داخل متکی باشیم.

  وی با تاکید بر اینکه اقتصاد مسئله نخست و بزرگترین چالش کشور است، عنوان کرد: اقتصاد و مسائل اقتصادی حل نمی‌شود مگر اینکه به اقتصاد مقاومتی تکیه کنیم، تحریمهای جدید آمریکا برجام را هدف قرار داده است و این تحریمها مادر همه تحریمها است.

  احمدی تصریح کرد: عده‌ای اینطور بیان می‌کنند که اتفاقی نیفتاده است، در صورتی که چنین نیست و این تحریمها با هوشمندی تمام به تصویب رسیده است بنابراین ما باید با تکیه بر منابع نیروی انسانی اقتصاد کشور را به سمت اقتصاد مقاومتی سوق دهیم و این به معنای تعامل نداشتن با دنیا نیست.

  وی با بیان اینکه هرکسی که در طول تاریخ به آمریکا اعتماد کرده چوب اعتمادش را خورده است، خاطرنشان کرد: تحریمهای جدید آمریکا و اعتماد برخی از مسئولان به آمریکا نمونه‌ای از این موضوع است.

  نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون کسی نمی‌تواند در مورد این تحریمها توجیهی مطرح کند، اظهار داشت: به طور یقین موضوعات اقتصادی ما تحت تاثیر این تحریمها قرار خواهد گرفت.

  وی با اشاره به اینکه دولت باید اقدامات برای مقابله با تحریمهای جدید آمریکا انجام دهد، افزود: به نظرم هشدار جدی باید به طرف مقابل برجام داده شود، اگرچه آنها به این حرفها گوش نمی‌کنند.

  احمدی بیان کرد: باید ببنیم دولت جدید در سیاست خارجی چه رویکردی خواهد داشت که به نظرم باید در مواجهه با آمریکا یک تغییر نگرش و سیاستی رخ دهد چرا که سیاست قبلی در چنین شرایطی پاسخگو نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.