• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » با این همه تحریم با کدام آب و صابون رویتان را بشوییم؟!
  کد خبر : 2033939

  با این همه تحریم با کدام آب و صابون رویتان را بشوییم؟!

  با این همه تحریم با کدام آب و صابون رویتان را بشوییم؟!Reviewed by on Jul 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح شفت؛ یک روز گفتند برجام باتایید رهبری امضا شده است اما وقتی نظرات رهبر در مورد برجام منتشر شد گفتند اصلا  برجام را…

  با این همه تحریم با کدام آب و صابون رویتان را بشوییم؟!Reviewed by on Jul 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح شفت؛ یک روز گفتند برجام باتایید رهبری امضا شده است اما وقتی نظرات رهبر در مورد برجام منتشر شد گفتند اصلا  برجام را خدا آورده است؟ حالا خدا چگونه نظرش را باید در مورد برجام می گفت خود خدا می داند!

  مقداری گذشت گفتند یک عده دلواپس و کاسب تحریم هستند و  زبان مذاکره با دنیا را بلد نیستند  پس آب و صابون بیاورید تا رویشان را بشویند!

  خلاصه،  گند برجامشان که در آمد  دیدن کفگیرشان  به ته دیگ خورده گفتند طارمی باید در  پرسپولیس بماند و چرا فلان مداح  به ما چپ نگاه کرده است و چرا در فلان مراسم به ما  گفته بالای چشمتان ابرو  است  و …

  امروز که وقت انتخاب وزارست دوباره می گویند وزرا با نظر رهبری انتخاب می شوند!

  جناب حقوقدان! عزیزم! دلبندم! درست است که منابع دکترای شما از کشور آفریقایی بوده است اما اگر مقداری به قانون اساسی کشورمان نگاه کنید مراحل انتخاب وزرا در آن نگاشته شده است.

  اگر در قانون جمهوری اسلامی که فصل الخطاب است حرفی از انتخاب وزیر و نظر رهبر انقلاب نوشته شده  باشد حرفی نیست ولی گلم چنین چیزی نیست!

  می گویند یک لک لکی اسهال می گیرد  و پیش حکیمی می رود تا نسخه ای برایش بنویسد.

  حکیم می گوید  ای لک لک! دوای درد تو برگ درخت  صنوبر است برو یک برگ تمیز برایم بکن و بیاور
  لک لک وقتی برمی گردد که برگ درخت صنوبر را بکند متوجه می شود  از بس خراب کاری کرده هیچ برگ درخت صنوبری که از  ادارش در امان نمانده است!

  حکایت امروز برخی آقایان همین است، هیچ جای برای توجیه نیست مردم کار می خواهند، گشایش در معیشت می خواهند درمان وضعیت اقتصادی می خواهند امید اینکه این بار حل مشکلات کشور را وابسته به بتن ریختن در قلب علمی کشور ندانند!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.