• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گله‌مندی مردم آذربایجان شرقی از عملکرد دولت روحانی/ “کلید” روحانی در قفل مشکلات نچرخید+فیلم
  کد خبر : 2033845

  گله‌مندی مردم آذربایجان شرقی از عملکرد دولت روحانی/ “کلید” روحانی در قفل مشکلات نچرخید+فیلم

  گله‌مندی مردم آذربایجان شرقی از عملکرد دولت روحانی/ “کلید” روحانی در قفل مشکلات نچرخید+فیلمReviewed by on May 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، کارنامه دولت یازدهم درزمینه اقتصادی به‌قدری ضعیف و منفعل بوده که در محافل سیاسی کشور بزرگ‌ترین رقیب روحانی، عملکرد خود او عنوان می‌شود. ضعف کاری دولت…

  گله‌مندی مردم آذربایجان شرقی از عملکرد دولت روحانی/ "کلید" روحانی در قفل مشکلات نچرخید+فیلمReviewed by on May 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، کارنامه دولت یازدهم درزمینه اقتصادی به‌قدری ضعیف و منفعل بوده که در محافل سیاسی کشور بزرگ‌ترین رقیب روحانی، عملکرد خود او عنوان می‌شود.

  ضعف کاری دولت یازدهم مردم را به دردسر انداخته که رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود عنوان کردند:" از وضع مردم مطلع هستم، بنابراین تلخی کام مردم به‌ویژه طبقه ضعیف را از مشکلات اقتصادی همچون گرانی، بیکاری، تبعیض‌ها و نابرابری‌ها و آسیب‌های اجتماعی با همه‌ وجود حس می‌کنم."

  در واقع دولت یازدهم از همان روز اول نه به دنبال گشایش اقتصادی بود و نه به دنبال رونق در صنعت و تولید، بلکه این دولت با اعتقاد راسخ به لطف کدخدا و آموزه‌های اقتصاد نئولیبرالی در صدد شکوفایی اقتصاد در راستای سوددهی سرشار به طبقه مرفه و فوق مرفه جامعه بوده و حیات سیاسی خود را به معاهده‌های پر از نقص و ایرادی چون برجام گره‌زده بود تا با عایدی ناچیزی که از این سفره نصیب قشر ضعیف جامعه نیز می‌شود اقدام به مانور سیاسی و تبلیغات رسانه‌ای بکند. اما دشمن چنان رکابی به قهرمانان دیپلمات دولت یازدهم زد که امروز خود دولت قربانی برجام شده است.

  دولت یازدهم که داعیه دولت بعدی را نیز در سر می‌پروراند اگر بتواند خود را با خواسته‌ها و نیازهای جامعه انقلابی ایران وفق دهد می‌تواند به حیات سیاسی خود ادامه دهد اما اگر نتواند و یا نخواهد به ریل اصلی انقلاب بازگردد در ادامه توسط مردم ایران حذف خواهد شد.

  عملکرد ضعیف دولت روحانی و بت ساختن از برجام بی فرجام باعث شکست کابینه روحانی و گله مندی مردم از دولتمردان شد و دراین‌بین بیشتر از همه‌چیز مردم را وعده‌هایی آزار می‌دهد که دولت روحانی به اکثر آن وعده‌ها که از سوی خود روحانی به مردم داده‌شده بود عمل‌نکرده است.

  در این میان خبرنگار تسنیم در آذربایجان شرقی به میان مردم این استان رفت تا از میزان رضایت مردم نسبت به عملکرد دولت تدبیر و امید گزارشی تهیه کند.

  یکی از شهروندان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: وضعیت معیشت مردم در سفره‌های آن‌ها معلوم است و در خانه‌ای که دو یا سه جوان بیکار تحصیل‌کرده وجود دارد وضعیت اقتصاد مردم ازآنجا معلوم می‌شود نه از آمارهایی که دولت آقای روحانی می‌دهد.

  وی تصریح کرد: آمارهای دولت آقای روحانی از وضعیت خوب اقتصاد حاکی است ولی در واقعیت ما چنین چیزی را مشاهده نمی‌کنیم لذا خود آقای روحانی گفتند که جیب مردم وضعیت را به‌خوبی نشان می‌دهد در حال حاضر حال جیب مردم خوش نیست اما دولتمردان سعی دارند وضعیت را عادی جلوه دهند.

  دیگر شهروند با انتقاد از عملکرد دولت تدبیر و امید در استان آذربایجان شرقی گفت: آقای روحانی در تبریز در مورداجرای اصل ۱۵ قانون اساسی وعده دادند چراکه اصل ۱۵ قانون اساسی از این حکایت دارد که تدریس زبان‌های قومی و محلی در مدارس آزاد است.

  وی اضافه کرد: سؤال اساسی اینجاست؛ آقای روحانی در استان آذربایجان شرقی در کدام‌یک از مدارس استان به این جمله قانون اساسی عمل کردید؟ بنا به وعده شما قرار بود اصل ۱۵ قانون اساسی در آذربایجان شرقی اجرا شود که باکمال تأسف به قول خود پایبند نبودید.

  یکی دیگر از شهروندان نیز به خبرنگار تسنیم گفت: ما تنها چیزی که در دولت آقای روحانی ندیدیم، تدبیر و امید هست در زمان دولت فعلی از برجام گرفته تا بیکاری جوانان، FATF، کرسنت و … ما در هیچ‌یک از این مسائل تدبیر و امیدی ندیدیم.

  وی ادامه داد: در دولت‌های قبل اگر تدبیر و امیدی هم شده بود در این دولت همه آن‌ها در حال از بین رفتن است و کاملاً رکود را در تمامی زمینه‌ها در کشور احساس می‌کنیم لذا ما انتظار داشتیم که مناظرات بیش از ۱۰ ساعت طول بکشد چراکه زمان ۳ ساعت برای مناظره‌ای که در آن اقدامات و عملکرد دولت آقای روحانی را به چالش بکشد کافی نیست.

   

  گزارش ویدیویی از محمد زینالی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.