• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کاندیداها برای حل مشکلات کشور برنامه ارائه کنند
  کد خبر : 2033786

  کاندیداها برای حل مشکلات کشور برنامه ارائه کنند

  کاندیداها برای حل مشکلات کشور برنامه ارائه کنندReviewed by on May 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی با انتقاد از وعده های انتخاباتی از جمله افزایش یارانه نقدی، اظهار کرد: چنین وعده های غیرعملی در گام اول به ضرر کاندیدای مطرح کننده است، چراکه…

  کاندیداها برای حل مشکلات کشور برنامه ارائه کنندReviewed by on May 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی با انتقاد از وعده های انتخاباتی از جمله افزایش یارانه نقدی، اظهار کرد: چنین وعده های غیرعملی در گام اول به ضرر کاندیدای مطرح کننده است، چراکه با توجه به شرایط اقتصادی چنین وعده ای هرگز قابلیت اجرایی ندارد.

  وی افزود: تلاش مجلس بر این است که یارانه نقدی به دهک های درآمدی پایین پرداخت شود و به مرور زمان دهک های بالا یارانه دریافت نکنند، هدف از اجرا این قانون کاهش میزان مصرف انرژی بود.

  لاهوتی گفت: در شرایطی که به دنبال قطع یارانه اقشار پر درآمد هستیم طرح افزایش یارانه نقدی از سوی کاندیداها وعده غیر منطقی و غیر عملی است.

  این نماینده مجلس با انتقاد از سطح مناظره ها و بحث های انتخاباتی در بین کاندیداهای ریاست جمهوری عنوان کرد: طرح چنین مسائلی در ایام انتخابات، نشان می‌دهد چرا افراد عادی جامعه در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کردند، وقتی این افراد حل مشکلات کشور را با پرداخت پول و یارانه می بینند، افراد عادی نیز خود را در سطح ریاست جمهوری می دانند.

  لاهوتی با بیان اینکه برای پیشرفت کشور باید راه حلی جز پرداخت یارانه در نظر گرفت، گفت: اینکه مردم را حقوق بگیر دولت کنیم، کار درستی نیست و از عهده هر فردی بر می آید، این در حالی است که انتظار داریم افرادی روی کار بیایند که کشور را از زیر بار بدهی نجات دهد.

  این نماینده مجلس عنوان کرد: در حال حاضر کشور ۱۱۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد و برای افتتاح ۵۰۰۰ پروژه به ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد در چنین شرایطی وعده افزایش یارانه به حل مشکلات کمک نمی کند.

  نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: از سوی دیگر در شرایطی قرار داریم که شرایط اقتصادی راه گشای مسائل سیاسی است و ما در فضای سیاست بین المللی تا نیمه راه حرکت کرده ایم و باید فردی روی کار بیاید که بتواند در فضای بین المللی نیز گام هایی بردارد، در این وضعیت انتظار داریم کاندیداها با جدیت بیشتری به طرح مسائل کشور نگاه کنند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خانه ملت عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: کشور با مشکلاتی چون فقر، بیکاری، آسیب های اجتماعی و غیره مواجه است، بنابراین کاندیداها از برنامه های خود، برای حل این مسائل دفاع کنند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.