• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » خبری از واریز ۶۰ میلیارد تومان ادعایی دولت به حساب صندوق توسعه نیست
  کد خبر : 2033728

  خبری از واریز ۶۰ میلیارد تومان ادعایی دولت به حساب صندوق توسعه نیست

  خبری از واریز ۶۰ میلیارد تومان ادعایی دولت به حساب صندوق توسعه نیستReviewed by on May 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  خبرگزاری تسنیم از اراک، خبرگزاری تسنیم استان مرکزی با هدف ایجاد بستری مناسب برای شناساندن و اهداف و برنامه‌های کاندیداها و یاری‌رساندن برای انتخابی آگاهانه و کارآمد توسط مردم همانند همیشه در مسیر تنویر افکار…

  خبری از واریز ۶۰ میلیارد تومان ادعایی دولت به حساب صندوق توسعه نیستReviewed by on May 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از  خبرگزاری تسنیم از اراک، خبرگزاری تسنیم استان مرکزی با هدف ایجاد بستری مناسب برای شناساندن و اهداف و برنامه‌های کاندیداها و یاری‌رساندن برای انتخابی آگاهانه و کارآمد توسط مردم همانند همیشه در مسیر تنویر افکار عمومی و تبیین مسائل مختلف، محکم و استوار گام برمی‌دارد و این بار نیز مردم را در عرصه مهم و حساس «انتخابات» تنها نمی‌گذارد.

  ایجاد بستر برای بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های مجموعه‌ها به‌منظور ایجاد بسترهای لازم در جهت معرفی برنامه‌ها، دیدگاه‌ها و نظرات در بخش‌ها و موضوعات مختلف روز از جمله اهداف این سلسله نشست‌ها به‌شمار می‌رود.

  در این راستا و براساس برنامه‌ریزی انجام شده نشست خبری روسای ستادهای انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان مرکزی با موضوع تشریح برنامه‌های سفر حجت‌الاسلام رئیسی به مرکزی عصر امروز ۱۲ اردیبهشت ماه در دفتر خبرگزاری تسنیم برگزار شد.

  نشست خبری "احمدرضا نوازنی" رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان مرکزی و "ابوالفضل فخرالاسلام" رئیس ستاد مردمی انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان مرکزی، روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۸ به‌میزبانی دفتر تسنیم در اراک و با حضور اصحاب رسانه استان برگزار شد.

  رئیس ستاد مردمی انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان مرکزی با اشاره به موضوع هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: مجلس مصوب کرده و به دولت هم ابلاغ شده که ۲۴ میلیون نفر باید از لیست دریافت یارانه حذف شوند و افراد پر درآمد مجاز به دریافت یارانه نیستند.

  فخرالاسلام افزود: آنچه که امروز رئیسی اعلام می‌کند برای دو دهک پایین جامعه است که "جهانگیری" اعلام کرد با این روش دو دهک سه و چهار تضعیف می‌شوند در واقع با تقویت این دو دهک این اتفاق می‌افتد اما مسئله صحیح آن است که این قانون اجرائی شود.

  وی ادامه داد: هدفمند کردن رایانه‌ها با توجه به افزایش حامل‌های انرژی ۹ قلمه در بودجه سال ۹۶ برابر ۱۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده و آنچه که دولت به مردم می‌دهد ۳۵ هزار میلیارد برآورد شده، ۷ هزار میلیارد هم بر اساس قانون به بخش تولید داده می‌شود و ۵۲ هزار میلیارد سود علنی بر خلاف اذعان مصیبت عظمی به دولت می‌رسد و ۵۸ هزار میلیارد تومان به نفع دولت است.

  رئیس ستاد مردمی انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان مرکزی خاطرنشان کرد: اگر پرداخت یارانه به شیوه صحیح اجرا شود هم فاصله اقشار ضعیف با قشر مرفه کم می‌شود و هم اغنیا از این مبالغ اضافه استفاده نمی‌کنند.

  به گفته رئیس کمیسیون تلفیق یارانه حدود ۱۰۰ هزار میلیارد درآمد دارد

  فخرالاسلام با اشاره به سخنان برخی دولتی‌ها و نیز رئیس مجلس گفت: رئیس مجلس به تناسب اینکه می‌خواهد جایگاه خود را در میان جناح‌های مختلف به‌ویژه جناح رقیب حفظ کند از این گونه حرف‌ها می‌زند وگرنه به گفته رئیس کمیسیون تلفیق یارانه حدود ۱۰۰ هزار میلیارد درآمد دارد و وقتی کاندیداهایی مانند قالیباف، رئیسی و میرسلیم این مسائل را بیان می‌‌کنند به‌طور قطع تعدادی کارشناس و اقتصاددان این مباحث را بررسی کرده‌اند. 

  وی افزود: صندوق توسعه از مازاد فروش نفت تشکیل شده و اکنون حجت‌الاسلام روحانی مدعی است که ۶۰ میلیارد تومان به این صندوق واریز کرده اما هنوز هم خبری نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.