• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » برخی کاندیداها به جای بیان آرزوهایشان وعده‌های عملی بدهند
  کد خبر : 2033669

  برخی کاندیداها به جای بیان آرزوهایشان وعده‌های عملی بدهند

  برخی کاندیداها به جای بیان آرزوهایشان وعده‌های عملی بدهندReviewed by on May 6Rating: جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه توان دولت و مجلس مشخص و تعریف شده است، اظهار کرد: تحقق برخی وعده‌هایی که از سوی کاندیداها بیان می‌شود به لحاظ علمی و منطقی امکان پذیر نیست. وی تصریح کرد:…

  برخی کاندیداها به جای بیان آرزوهایشان وعده‌های عملی بدهندReviewed by on May 6Rating:

  جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه توان دولت و مجلس مشخص و تعریف شده است، اظهار کرد: تحقق برخی وعده‌هایی که از سوی کاندیداها بیان می‌شود به لحاظ علمی و منطقی امکان پذیر نیست.

  وی تصریح کرد: زمانی که دولت وعده ایجاد چندین میلیون شغل و چند برابر کردن یارانه‌ها را می‌دهد باید در توان و ظرفیت دولت باشد اما همانطور که رییس قوه مقننه بیان کردند چنین اعتباراتی در توان کشور نیست.

  نماینده مردم تربت جام،‌ تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برای کاندیداها احترام قائل هستیم و نمی خواهیم آن ها را به پوپولیسم متهم کنیم اما مشخص نیست زمانی که کشور چنین توانی ندارد با چه هدف و منظوری چنین وعده هایی بیان می‌شود.

  این عضو هیات علمی دانشگاه آزاد همچنین با اشاره به تغییر ناگهانی رییس دانشگاه آزاد بیان کرد: این تغییر ناگهانی قابل فهم و درک نیست و برای این منظور هیچ جلسه‌ای هم با فراکسیون دانشگاه آزاد مجلس شورای اسلامی برگزار نشده بود.

  رحیمی جهان آبادی افزود: فراکسیون دانشگاه آزاد مجلس هیچ اطلاعی از این موضوع نداشت و با مجمع نمایندگان نیز موضوعی مطرح نشده بود.

  وی ادامه داد: آقای میرزاده جزء نیروهای توانمند و قوی دانشگاه آزاد بودند اما به هرحال این اتفاق رخ داده و تصمیم هیات امنا هم براساس اساسنامه و قانونی بوده است.

  رحیمی جهان آبادی با اشاره به اینکه جلسه مشترکی را با سرپرست دانشگاه آزاد یا هیات امنا برگزار خواهیم کرد تا دلایل این تغییر ناگهانی را برای فراکسیون دانشگاه آزاد مجلس توضیح دهند، خاطرنشان کرد: فراکسیون دانشگاه آزاد مجلس تلاش خواهد کرد تا آسیبی به دانشگاه آزاد وارد نشود.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.