• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اعتراض شدید مردم کنگاور به اظهارات تحقیر آمیز معاون عمرانی استانداری کرمانشاه!
  کد خبر : 2033593

  اعتراض شدید مردم کنگاور به اظهارات تحقیر آمیز معاون عمرانی استانداری کرمانشاه!

  اعتراض شدید مردم کنگاور به اظهارات تحقیر آمیز معاون عمرانی استانداری کرمانشاه!Reviewed by on May 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  مرصاد، در حالی که معاونین استانداری ها از جمله استان کرمانشاه عملا کار مردم را تعطیل کرده و به همراه مدیران کل، روستا به…

  اعتراض شدید مردم کنگاور به اظهارات تحقیر آمیز معاون عمرانی استانداری کرمانشاه!Reviewed by on May 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  مرصاد، در حالی که معاونین استانداری ها از جمله استان کرمانشاه عملا کار مردم را تعطیل کرده و به همراه مدیران کل، روستا به روستا در حال تبلیغ انتخاباتی هستند، حضور معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با واکنش تند مردم مواجه شد!!

   

  در این راستا اظهارات تحقیر آمیز مجتبی نیک کردار در جلسه انتخاباتی با اعضای شوراها و دهیاری ها در کنگاور که گفته بود: ما قبل از برجام محتاج این بودیم که غرب فقط غذا به ما بدهد که نمی ریم!!! موجب تحریک حاضرین و اعتراض شدید نمایندگان مردم به عملکرد دولت در این مناطق شد!

   

  سایر معاونین استاندار نیز در سال تولید و اشتغال مشغول تبلیغ در روستاها هستند و شنیده شده که برخی از دولتی ها به دروغ خدمات دولت آتی به مردم را منوط به رای گسترده به روحانی می کنند!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.