• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آوی دیختر: منافع مشترک سوریه، روسیه، ایران و حزب‌الله بسیار نگران کننده است
  کد خبر : 2033537

  آوی دیختر: منافع مشترک سوریه، روسیه، ایران و حزب‌الله بسیار نگران کننده است

  آوی دیختر: منافع مشترک سوریه، روسیه، ایران و حزب‌الله بسیار نگران کننده استReviewed by on May 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، آوی دیختر  رئیس کمیته روابط خارجی و دفاعی کنست رژیم صهیونیستی گفت: وجه اشتراک اسرائیل و عناصر مسلح در سوریه بیرون راندن ایرانی‌ها و…

  آوی دیختر: منافع مشترک سوریه، روسیه، ایران و حزب‌الله بسیار نگران کننده استReviewed by on May 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، آوی دیختر  رئیس کمیته روابط خارجی و دفاعی کنست رژیم صهیونیستی گفت: وجه اشتراک اسرائیل و عناصر مسلح در سوریه بیرون راندن ایرانی‌ها و نیروهای حزب‌الله از سوریه بوده و همچنان ‌است.

  وی گفت: اخبار بدی در زمینه نبرد حزب‌الله در سوریه وجود دارد. حزب‌الله در سوریه ارتش تشکیل داده و به شیوه‌های ارتش می‌جنگد. آنها دیگر گروه‌های مسلح کوچک نیستند، بلکه دارای تیپ و گردان هستند و از پشتیبانی هوایی و توپخانه‌ای برخودار هستند. آن‌ها از سلاح‌های با دقت بالا به صورت گسترده استفاده می‌کنند و با نیروهای سوریه، روسیه و ایرانی، همکاری دارند.

  دیختر افزود: مهم این است که ما بفهمیم اگر خدای ناکرده جنگ آینده با حزب‌الله رخ داد، این جنگ از لحاظ اهمیت و ماهیت با جنگ دوم لبنان فرق خواهد داشت. ارتش اسرائیل باید برای این نبرد برنامه‌ریزی کند و تا آنجا که من می‌دانم، ارتش اقدامات مناسبی در این خصوص انجام داده است.

  رئیس کمیته روابط خارجی و دفاعی کنست رژیم صهیونیستی گفت: از دید اسرائیل، باید دلیلی برای نگرانی وجود داشته باشد. منافع مشترک و مستقیم سوریه، روسیه، ایران و حزب‌الله بسیار نگران کننده است، زیرا همه این‌ها در مکانی بسیار نزدیک به اسرائیل رخ می‌دهد و پیامدهایی برای امکانات جنگی و شیوه‌های نبرد خواهد داشت، لذا ارتش اسرائیل و دستگاه‌های امنیتی وابسته باید در همه حال چه در حالت روتین و چه در حالت اضطراری آماده باشند.

  وی در پایان گفت: کاملا روشن است که ما در شمال خاورمیانه‌ای جدید هستیم، و این برای ما خوب نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.