• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دشمن به دنبال جایگزینی گفتمان مذاکره با گفتمان مقاومت است
  کد خبر : 2033472

  دشمن به دنبال جایگزینی گفتمان مذاکره با گفتمان مقاومت است

  دشمن به دنبال جایگزینی گفتمان مذاکره با گفتمان مقاومت استReviewed by on May 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گوهرشادنیوز، حجت الاسلام حاجی صادقی جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران امروز در جمع بسیجیان چهار ویژگی را برای جبهه استکبار برشمرد و گفت: اولین ویزگی…

  دشمن به دنبال جایگزینی گفتمان مذاکره با گفتمان مقاومت استReviewed by on May 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گوهرشادنیوز، حجت الاسلام حاجی صادقی جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران امروز در جمع بسیجیان چهار ویژگی را برای جبهه استکبار برشمرد و گفت: اولین ویزگی این جبهه عظیم، یعنی بزرگ بودن آن و دومین ویزگی وسیع، یعنی وسعت ابتکار عمل این جبهه است که باید به آن اشاره کرد.

   

  وی سومین ویژگی جبهه استکبار را نامتجانس بودن دانست و اظهار داشت:  به این معنی که در این جبهه یهودی صهیونیست، سرمایه دار آمریکایی، تکفیری وهابی  شیعه منحرف و  سلکولار نماز شب خوان مسجدی نماز خوان غیر انقلابی هم هست مننها با این تفاوت که بعضی هنر پیشته آگاهانه‌اند برخی نادانسته به این جبهه خدمت می‌کنند.

   

  نفوذی ها، پیاده نظام های شیطانند

  جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه این افراد را سرباز و پیاده نظام شیطان خواند و گفت: به تعبیر قرآن این افراد سرباز شیطان است در حالی که گمان می‌کنند برای خدا کار می‌کنند.

   

  حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره مجدد بر وجود چهار ویژگی برای جبهه استکبار تصریح کرد: این جبهه علاوه بر عظیم، وسیع و نامتجانس بودن از یک ویژگی مهم دیگری تحت عنوان قدرت رسانه‌ای برخوردار است (امپراتوری رسانه و تبلیغات) بیشترین رسانه‌ها و بیشترین فضای مجازی در اختیار آنهاست و با مدیریت این جبهه اداره می‌شوند.

   

  وی نقش هنر پیشه داخلی را در این جبهه بسیار مهم توصیف کرد و گفت: سالهاست جبهه استکبار در پرتو نقش آفرینی این عناصر داخلی همه هدف و همت خود را برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ایران بکار بسته است.

   

  مهمترین راه برای مقابله با جبهه استکبار شناخت شیوه ها واستراتژی آنهاست

  جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: آنها با خود می گویند اسلامی که پیغمبر آورد را نگذاشتیم بیش از یک دهه در صحنه بیرون ظهور و بروز داشته باشد بعد از آن هم نگذاشتیم حاکمیت جانشین برحق او بیش از ۵ سال ادامه داشته باشد چگونه باید تحمل کنیم امروز این انقلاب اسلامی در قالب ولایت فقیه چهارمین دهه خود را به پایان برساند. بنابراین باید همه تلاشمان را برای نابودی آن بکار ببندیم.

   

  حجت الاسلام حاجی صادقی دانستن شیوه و استراتژی دشمن را مهمترین راه مقابله با نقشه‌های جبهه استکبار دانست و گفت: درک درست از خطر دشمن، از نوع حمله، نوع فتنه و اینکه آیا در حال حاضر دشمن چهره یزدی یا معاویه‌ای به خود گرفته است قطعاً می‌تواند ما را در راه مبارزه با این جبهه به پیروزی برساند.

   

  وی با اشاره به ناتوانی دشمن در ساقط کردن انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: دشمن ناامید از تلاش‌هایش در ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، راه تعامل را (به تبعیت از تاریخ صدر اسلام) به پشتوانه برخی عناصر داخلی زمینه دار نفوذ(مجری) با هدف اجرای نقشه‌ها و سیاست‌های خود، در کشور دنبال می‌کند

   

  نفوذ در قالب تعامل

  جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه برجام را تعاملی در راستای نفوذ دشمنان در ایران دانست و اظهار داشت: به همین جهت هم خود رئیس جمهور آمریکا می‌گوید ما با برجام می‌توانیم الگوی نه به آمریکا را از ایران بگیریم یا در جایی دیگر می‌گوید ما با مذاکره کاری را با ایران کردیم که با بمباران نمی‌توانستیم، بکنیم.

   

  حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه دشمن به دنبال این است خاصیت پیش روندگی انقلاب را از بین ببرد، خاطرنشان کرد: نابودی انقلاب، تحریف یا مهار آن را راههای رسیدن به خواسته یشان دانسته و دنبال می کننند.

     

   وی در خصوص دلایلی که دشمن به نفوذ دلبسته گفت: تجربه صدر اسلام، تجربه‌های متعدد و فتنه‌های متعدد فتنه‌های اول انقلاب تا کنون و آخرین آن برجام از دلایلی است که دشمن به نفوذ در ایران دلبسته است.

   

  تغییر در ذائقه فکری و فرهنگی مردم اولین اقدام با هدف نفوذ

  جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه امروز دشمنان تنها راه نابودی انقلاب را نفوذ می‌دانند، اظهار داشت: دشمن در راستای استحاله و نفوذ در بدنه انقلاب اولین اقدام را در تغییر ذائقه فکری و فرهنگی مردم جستجو می‌کند به همین دلیل همه تلاش خود را در راستای جهت گیری مردم به سمت ارزش‌های مادی و دوری از ارزش‌های اخروی بکار بسته است.

   

  حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به واقعه عاشورا و شهادت امام حسین (ع) و یارانش در کربلا، خاطر نشان شد: یکی از دلایل عمده این اتفاق، روی آوردن مردم به دنیا و فاصله گرفتنشان از معنویت و آخرت بود. آنها نتوانستند بین دنیا و امام حسین (ع) از دنیا دل ببرند.

   

  وی دومین اقدام دشمنان را برای نفوذ تغییر محاسبات مسئولین و مردم از گفتمان مقاومت به گفتمان مذاکره دانست و گفت: در همین راستا آنها به دنبالند تا مسئولین  را متقاعد کنند که تنها راه پیشرفت در دنیای امروز مذاکره با کدخداست و گفتمان مقاومت دیگر جواب نمی‌دهد بنابراین به آن فکر نکنند.

   

  تضعیف اقدار ملی با دو قطبی سازی در جامعه

  جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه سومین محور نفوذ را تضعیف اقتدار ملی دانست و گفت: دشمنان معتقدند اگر امت قوی باشد حرف گوش کن نخواهد بود به همین دلیل هم به دنبالند تا اقتدار ملی در تمام زمینه‌های سیاسی، علمی، اقتصادی، نظامی و امنیتی را از بین ببرند.

     

  حجت الاسلام حاجی صادقی دوقطبی سازی جامعه را به عنوان سومین محور نفوذ مطرح کرد و گفت: در جهت رسیدن به این هدف عده‌ای طرفدار صلح، عده‌ای طرفدار جنگ کرده، به عبارتی تقابل بین انقلابی گری و اعتدال ایجاد می‌کنند.

   

  وی تصریح کرد: انتخابات امسال ما تنها دعوای بین کاندیداها نیست، بلکه ترویج دینداری منهای انقلاب است در این روش دیگر پرچم امام حسین (ع) به آتش کشیده نمی‌شود بلکه پرچم را از درون استحاله و بی خاصیت می‌کنند. وقتی مردم امام حسین (ع) را قبول داشته باشند و برای او گریه کنند و سینه بزنند اما برای تحقق هدفشان شمشیر نکشند این خواسته محقق می‌شود.

   

  دشمن به دنبال قداست زدایی از جایگاه رهبری است

  جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه ادامه داد: محور بعدی دشمن برای استحاله انقلاب و نفوذ در آن قداست زدایی از رهبری است، کسانی که قداست زدایی از رهبری می‌کنند سخنگوی کاخ سفید هستند راه قداست زدایی، شنیدن حرف رهبری ولی عمل نکردن به آن است تا جامعه ببیند می‌شود حرف رهبری را شنید وای عمل نکرد.

   

  حجت الاسلام حاجی صادقی در خصوص وظیفه مردم انقلابی در قبال این نفوذ گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این خصوص می‌فرمایند در مقابل ما باید تنوع اتکاء و انگیزه و برنامه هدایت شده داشته باشیم و این نمی‌شود مگر با درست کردن جبهه انقلابی به عبارتی باید کنار هم جمع شده و از تفرق بپرهیزیم و مطلق گرایی را کنار بگذاریم و به خدا توکل کنیم.

   

  وی در خصوص عناصر ماندگاری انقلاب گفت: بصیرت، مرز بندی شفاف با دشمن، اقتصاد مقاومتی، حضور در انتخابات و حضور حداکثری در انتخابات عناصری است که ماندگاری انقلاب را تضمین می‌کند.

   

  وی در پایان با تأکید بر اهمیت شرکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح برای جلوگیری از نفوذ دشمن گفت: در همین راستا اعتماد به نیروهای درون جبهه انقلاب و نه گفتن به پیاده نظام دشمن و کوبیدن جبهه استکبار و حضور حداکثری و پایبندی کامل به قانون ضروری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.