• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رسوایی های جنسی و امنیتی آمریکایی ها در پایگاه “بلد” عراق
  کد خبر : 2033421

  رسوایی های جنسی و امنیتی آمریکایی ها در پایگاه “بلد” عراق

  رسوایی های جنسی و امنیتی آمریکایی ها در پایگاه “بلد” عراقReviewed by on May 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"، پایگاه "الدیار" لبنان نوشت: خبرگزاری "ا ب" در گزارشی از کم کاری های گسترده امنیتی و رسوایی های جنسی در پایگاه هوایی "بلد" عراق…

  رسوایی های جنسی و امنیتی آمریکایی ها در پایگاه "بلد" عراقReviewed by on May 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"، پایگاه "الدیار" لبنان نوشت: خبرگزاری "ا ب" در گزارشی از کم کاری های گسترده امنیتی و رسوایی های جنسی در پایگاه هوایی "بلد" عراق به دلیل کم کاری شرکت آمریکایی مسئول امنیت پایگاه خبر داد.

  این خبرگزاری اعلام کرد، شرکت " Sallyport Global " 700 میلیون دلار از دولت آمریکا در قبال ضمانت امنیت این پایگاه که جنگنده های اف ۱۶ از آن به پرواز در می آیند، دریافت کرده است. اما مدیریت این شرکت از نقض آشکار قوانین توسط نگهبانان و کارکنان تابع این شرکت در پایگاه چشم پوشی می کند.

  خبرگزاری یاد شده می افزاید، شرکت " Sallyport Global " ابتدا یک پژوهش داخلی را در دستور کار خود قرار داد، اما مدیران شرکت، نتایج این پژوهش را مخفی و پژوهشگران را از کار و عراق اخراج کردند.

  گزارشی که از دو نفر از این پژوهشگران اخراج شده منتشر شد، نشان می دهد، پژوهش داخلی از دست داشتن کارکنان این شرکت در عملیات قاچاق انسان با هدف ایجاد روابط جنسی و قاچاق روزانه مشروبات الکلی به مقدار زیاد پرده برداشت. همچنین تعدادی از گروهک های غیر قانونی به دلیل کم کاری نگهبانان شرکت آمریکایی، دستگاه های مولد برق بزرگ و یک دکل ۶۰ پایی را از این پایگاه ربوده اند.

  با وجود ممنوعیت قاطع در استفاده از مشروبات الکلی، این پایگاه شاهد شب نشینی های آمریکایی ها همراه با نوشیدن بیش از حد الکل بود، تا جایی که یکی از خلبانان در حالت مستی اقدام به خلبانی کرده است.

  یک منبع آگاه دیگر نیز به خبرگزاری "ا ب" گفت: زنان اتیوپی که برای نظافت کاری توسط این شرکت استخدام شده بودند، در حقیقت اقدام به ارائه خدمات جنسی می کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.