• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشکل ما ساده انگاری مسئولان است/ مخالفان مدافعان حرم با شاخه گل با خانواده برای مذاکره به سوریه بروند
  کد خبر : 2033405

  مشکل ما ساده انگاری مسئولان است/ مخالفان مدافعان حرم با شاخه گل با خانواده برای مذاکره به سوریه بروند

  مشکل ما ساده انگاری مسئولان است/ مخالفان مدافعان حرم با شاخه گل با خانواده برای مذاکره به سوریه بروندReviewed by on May 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از ورامین ما؛ حجت الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در یادواره شهدای مدافع حرم جنوب شرق استان…

  مشکل ما ساده انگاری مسئولان است/ مخالفان مدافعان حرم با شاخه گل با خانواده برای مذاکره به سوریه بروندReviewed by on May 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از ورامین ما؛ حجت الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در یادواره شهدای مدافع حرم جنوب شرق استان تهران که شامگاه امشب در جوار گلزار شهدای مدافع حرم ورامین برگزار شد گفت: انسان ها قبل از اینکه به وجود آیند دشمنشان به وجود آمده بود، طبق آیات قرآن شیطان قبل از به وجود آمدن انسان به وجود آمده است.

  وی ضمن بیان اینکه آدم معمولی یا طرفدار حق هم باشیم باز هم ابلیس دشمن ما است، بیان کرد: شیطان خاصیتی دارد که حتی اگر در راه او قدم برداریم باز هم از ما حمایت نمی کند.

  استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: بعضی اوقات طاغوت ها با ما مهربان شده بودند ولی بعد از آن ما را به عنوان سرباز خود وارد صحنه نبرد کردند و ما را به کشتن داده اند و این عمل ادامه خواهد داشت.

  حجت الاسلام پناهیان تصریح کرد: یکی از نقص های بسیار مهم آموزش و پرورش ما این است که اصولی مانند داشتن دشمن را به دانش آموزان ما آموزش نمی دهد تا این فرد محکم و آماده برای مقابله با آن پرورش یابد.

  وی اظهار داشت: امروز مشکل ما دشمن و طاغوت و ابلیس نیست زیرا اینها ضعیف هستند, خداوند به انسان عقل داده و وعده داده است که تو حرکات شیطان را متوجه خواهی شد به همین دلیل نیز ابلیس و طاغوت در برابر ما قدرتی نخواهند داشت.

  استاد حوزه و دانشگاه گفت: تمام امکانات عالم در اختیار صهیونیست ها است و می خواهند آمریکا و اسرائیل را حفظ کنند ولی روز به روز ضعیفتر می شوند، این در حالی است که ما در زمان های مختلف مانند جنگ تحمیلی آرزوی داشتن سلاح های اولیه را داشته ایم.

  وی ادامه داد: اینکه امروز صهیونیست ها با همه امکانات نمی توانند در مقابل حزب الله لبنان با امکانات اولیه مقابله کنند به دلیل این است که این ایستادگی و پیروزی وعده خداوند متعال است.

  حجت الاسلام پناهیان پس از بیان اینکه این افراد هستند که باعث بدبختی ملت ها می شود، گفت: مشکل ما در طول تاریخ این بود که احمق هایی هستند که میدان به دشمن داده اند و افرادی هستند که ساده لوح، نادان و سطحی نگر هستند و در جامعه ما نیز وجود دارند.

  استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: معاویه به حضرت علی(ع) ضربه نزد بلکه خود معاویه اعلام کرد احمق هایی که اطراف علی(ع) بودند به او ضربه زدند.

  وی تصریح کرد: برخی افراد بسیار ساده اندیش هستند که در بین سیاست مداران ما نیز وجود دارند، عده ای از آنها اعلام می کنند که عرصه انتخابات عرصه بد بین و خوشبینی نیست و ما خوسبین هستیم، اینجاست که از این افراد می پرسیم پس چرا شما خوشبین هستید.

  حجت الاسلام پناهیان افزود: بازرگان در ابتدا اعلام کرد که آمریکا درست می شود ولی بعد از اینکه ۱۷ هزار شهید ترور داشتیم اعلام کرد که اشتباه کرده ایم و به همراه بنی صدر از کشور فرار کردند.

  استاد حوزه و دانشگاه ضمن بیان اینکه پیامبر(ص) اعلام کرده است که افراد ساده کمر ما را شکست داده اند، گفت: برخی افراد به گونه ای از اوباما صحبت کردند که تصور برخی افراد نسبت به او بسیار تغییر کرد، این تعاریف به دلیل سادگی این افراد است، به همین دلیل نیز این افراد به درد سیاست مداری نمی خورند.

  وی ضمن بیان اینکه واژه ساده لوحی را امام خمینی(ره) وارد ادبیات سیاسی کشور کرد و برای اولین بار این را برای آقای منتظری اطلاق کردند، گفت: بعضی از سیاست مداران ما با آمریکایی ها که دشمن خبیث ما هستند به گونه ای قرارداد بستند که نیمی از آن را مکتوب کرده و نیم دیگر آن را فقط صحبت کردند، این اقدام به دلیل سادگی این مسئولین است.

  حجت الاسلام پناهیان پس از بیان اینکه سادگی می گوید به دشمن خود اعتماد کن، تصریح کرد: سادگی برخی مواقع باعث می شود که فرد به خودش اعتماد نکند و فرد استعدادهای پیدا و پنهان ملت خود را نبینند.

  استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: در کشور دو جناح داریم که یکی از آنها جناح ساده ها است و عدم اعتماد به نفس ملی دارند و فقط به دنبال دشمنان است، جناح مقابل نیز جناح هوشمندان و متفکرین است.

  وی افزود: رئیس جمهور فعلی ما اصولگرا بوده و معاون اول وی نیز اصلاح طلب بوده است وای امروز با هم هستند، به همین دلیل اصولگرا و اصلاح طلب را قبول ندارم بلکه فقط هوشمند بودن را قبول دارم.

  حجت الاسلام پناهیان اظهار داشت: دین داری یعنی باهوش بودن و هوشمند بودن را باید از شهدا آموزش ببینیم زیرا شهدا اعلام کردند که با خدا معامله می کنیم که در نهایت نیز به پیروزی و سرافرازی می رسیم.

  استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: ساده انگاری است که استکبار دوست دارد که ما زندگی آرامی داشته باشیم، واقعیت این است که آنها می خواهند ما هیچ سلاحی نداشته باشیم.

  وی ضمن بیان اینکه مشکل ما ساده اندیشی است، گفت: اگر ما از ساده اندیشی عبور کنیم به امام زمان(عج) نیز می رسیم.

  حجت الاسلام پناهیان اظهار داشت: ساده اندیش ها دست از مقاومت در برابر دشمن باز می مانند که نمونه آن ابوموسی اشعری است که با سادگی خود لشگر امام علی(ع) را زمین گیر کرد.

  استاد حوزه و دانشگاه پس از بیان اینکه در منطقه اقتداری داریم که هیچ کشوری در جهان ندارد و همه دنیا به این مسئله اعتراف می کنند، گفت: برای اینکه جلوی قدرت ما را بگیرند جنگ نیابتی را در منطقه راه اندازی کردند ولی باز هم با شکست روبرو شده اند.

  وی تصریح کرد: جنگ هایی سخت تر از حمله صدام به ایران را در سوریه و عراق و یمن و لبنان از بین برده ایم که به همین دلیل نیز مسئولین این کشورها مرید رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران شده اند.

  حجت الاسلام پناهیان افزود: کافی است که مسئولین ما توانمند باشند و آمریکایی ها را از قدرت ایران بترسانند که این امر نیز از طریق خلیج فارس امکان پذیر است و می توانند مثل سگ آنها را بترسانند زیرا شریان های حیاتی آمریکا در خلیج فارس است.

  استاد حوزه و دانشگاه ضمن بیان اینکه نمی دانیم چرا با این حال که امام راحل گفتند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند باز هم با آنها مذاکره کردیم، گفت: همین که مسئولین ما با قدرت در مقابل استکبار بایستند آنها را سرجای خودشان می نشانند.

  وی ضمن بیان اینکه امید آن داریم که فهم سیاستمداران ما زیاد شود و اگر این فهم قرار نیست زیاد شود این افراد به خانه هایشان بازگردند، افزود: افرادی می گویند که چرا باید با یکدیگر بجنگیم که به این افراد اعلام می کنیم ما حاضر هستیم هزینه های شما را بدهیم تا با خانواده گرامی با دست گل به سوریه رفته و با آنها مذاکره کنید و شما نیز اینکار را انجام دهید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.