• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » مطالبات فرهنگیان سرخه مرتفع می شود
  کد خبر : 2033385

  مطالبات فرهنگیان سرخه مرتفع می شود

  مطالبات فرهنگیان سرخه مرتفع می شودReviewed by on May 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از ندای سرخه، محمد دستورانی رئیس آموزش و پرورش سرخه در جمع معلمان و فرهنگیان شهرستان سرخه به مناسبت هفته بزگرداشت مقام معلم ضمن تبریک و تهنیت به ‌مناسبت این هفته…

  مطالبات فرهنگیان سرخه مرتفع می شودReviewed by on May 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از ندای سرخه، محمد دستورانی رئیس آموزش و پرورش سرخه در جمع معلمان و فرهنگیان شهرستان سرخه به مناسبت هفته بزگرداشت مقام معلم ضمن تبریک و تهنیت به ‌مناسبت این هفته و بزرگداشت مقام ‌شامخ معلم اظهار داشت: مطالبات و مشکلات فرهنگیان سطح شهرستان را رصد کرده و امید می رود تا با همکاری و همراهی مسئولین شهرستان و نگاه مجدانه مسئولین استان به این شهرستان فرهنگ پرور و فرهیخته،مطالبات به طور کامل مرتفع یا حتی المقدور بخش زیادی از آن حل شود.

  وی با اشاره به موفقیت های بسیار‌متعدد دانش آموزان،نخبگان و فرهیختگان سطح شهرستان در مسابقات و برنامه های کشوری و استانی گفت:شهرستان سرخه یکی از شاخص ترین شهرستان های استان در مقوله درصد باسوادی بوده که همین‌مهم این شهرستان را در زمره شهرستان های فرهیخته و فرهنگ دوست قرار می دهند که نیازمند توجه حدی مسئولین شهرستانی و استانی خواهد بود.

  تلاش در راستای پیگیری مطالبات و مشکلات فرهنگیان

  گفتنی است در این دیدار صمیمی همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی  گفت: معملین قشر بسیار ارزشمند و فرهیخته جامعه می باشند که در تربیت و پرورش آینده نسل جوان کشور در‌مقوله های اجتماعی،فرهنگی،آموزشی و دیگر زمینه ها تاثیر مستقیم و اصلی خواهند داشت.

  نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس افزود :با تمام توان و تلاش در راستای پیگیری مطالبات و مشکلات فرهنگیان اقدام خواهد شد.

  وی اظهار داشت: با سیاست های اتخاذ شده از سوی دولت نوسازی و ایمن سازی‌مدارس حوزه انتخابیه و همچنین تجهیز مدارس در سال آتی با مصوبات و اعتبارات در نظر گرفته شده انجام‌خواهد شد.

  معلمان چراغ روشنگر جامعه هستند

  فرماندار شهرستان سرخه نیز در این‌نشست گفت: معلمین در واقع چراغ های روشن گر و هدایت کننده جامعه می باشند که با تامین نیازها و مطالبات آنان یقینا جامعه ای فعالتر،پویاتر و شاداب تر خواهیم داشت.

  مویدی زاده با اشاره به برخی کمبود های در زمینه های تجهیزات در سطح آموزشگاههای شهرستان گفت: در اعتبارات سال جاری با تمهیدات اتخاذ شده بخشی از این‌ کمبود ها توسط اعتبارات شهرستانی و مابقی با قول مساعد مسئولین نوسازی مدارس استان تکمیل و تجهیز خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.