• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کرباسچی با بیان چنین اظهاراتی خود را مدافع تروریست‌ها معرفی می‌کند
  کد خبر : 2033379

  کرباسچی با بیان چنین اظهاراتی خود را مدافع تروریست‌ها معرفی می‌کند

  کرباسچی با بیان چنین اظهاراتی خود را مدافع تروریست‌ها معرفی می‌کندReviewed by on May 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرشته روح افزا همسر شهید دانشمند حاتمی در گفت‌وگو با صبح توس، در پاسخ به هجمه کرباسچی نسبت به مدافعین حرم، با بیان اینکه در این خصوص چندین نکته وجود…

  کرباسچی با بیان چنین اظهاراتی خود را مدافع تروریست‌ها معرفی می‌کندReviewed by on May 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرشته روح افزا همسر شهید دانشمند حاتمی در گفت‌وگو با صبح توس، در پاسخ به هجمه کرباسچی نسبت به مدافعین حرم، با بیان اینکه در این خصوص چندین نکته وجود دارد، گفت: در گام اول باید پاسخ داد چه کسی از صحبت‌های این آقا منفعت می‌برد، مسلمانان شیعه در بند تروریست‌ها یا داعشی‌ها و حامیان غربی شان؟.

   

  همسر شهید احمد حاتمی با بیان اینکه کسی که در جبهه حق نباشد در جبهه باطل است، افزود: کرباسچی با چنین اظهار نظرهایی در واقع خود را حامی تروریست، داعش و ایادی آنها و در تقابل با مدافعین حرم معرفی می‌کند.

   

  روح افزا با اشاره به وادادگی برخی افراد و جناح‌ها مقابل غرب تصریح کرد: برخی وادادگی‌شان به حدی می‌رسد که از عربستانی که قاتل زائران ماست دفاع کرده و خود را دلسوز سفارت عربستان می‌دانند به همین دلیل هم نباید از چنین انسان‌هایی توقع داشت، طرف مدافعان حرم را بگیرند.

   

  وی با بیان اینکه امثال کرباسچی گرگ‌هایی هستند در لباس میش، ادامه داد: در حقیقت این آقا با بیان چنین گفته‌های توهین آمیزی حمایت خود را از دشمنان اسلام و در رأس آنها آمریکا اعلام می‌دارد.

   

  همسر دانشمند شهید با بیان اینکه امثال کرباسجی جایگاه امروزشان را مدیون ایستادگی مدافعان حرم هستند، اظهار کرد: انسانی که روش مدافعان حرم را روشی درست برای دفاع از شیعه نمی‌داند، لابد روش حقوق‌های نجومی، زانو زدن در مقابل استکبار یا دور حوض راه رفتن و خندیدن را روش مناسب می‌داند(دیپلماسی لبخند) البته این‌ها هم که راه با جایی نبرد.

  روح افزا ادامه داد: آدمی که خودش چندین پرونده اختلاس و رانت خواری در کشور دارد، چطور می‌تواند برای یک بچه حزب اللهی مدافع حرم تعیین تلکیف کند که به دفاع از حق برود یا نرود؟.

   

  وی طرح عقاید فاسد و تفرقه انگیز از سوی برخی افراد و جریان‌ها را در راستای آماده سازی ذهن مردم برای گفتمان سازی پیرامون این گونه مباحث باطل دانست و تصریح کرد: این افراد (تحت تأثیر دستورات و تعهداتی که از قبل به اربابان خود داده‌اند) با سوء استفاده از فضاهایی (انتخابات) که مردم خوب گوشش می‌دهند وارد شده و استارت جایگیزنی عقاید فاسدشان را می‌زنند و پیرامون آن همایش‌ها و جلسات برگزار می‌کنند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.