• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشاور ارشد اردوغان: ترکیه توانایی حمله به آمریکا را در سوریه دارد
  کد خبر : 2033373

  مشاور ارشد اردوغان: ترکیه توانایی حمله به آمریکا را در سوریه دارد

  مشاور ارشد اردوغان: ترکیه توانایی حمله به آمریکا را در سوریه داردReviewed by on May 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"،  خبرگزاری "اسپوتنیک" نوشت: "یلنور شیفیک" مشاور ارشد اردوغان رئیس جمهور ترکیه در یک مصاحبه رادیویی با یک کانال داخلی اعلام کرد، ترکیه توانایی…

  مشاور ارشد اردوغان: ترکیه توانایی حمله به آمریکا را در سوریه داردReviewed by on May 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"،  خبرگزاری "اسپوتنیک" نوشت: "یلنور شیفیک" مشاور ارشد اردوغان رئیس جمهور ترکیه در یک مصاحبه رادیویی با یک کانال داخلی اعلام کرد، ترکیه توانایی حمله به آمریکا را در شمال سوریه دارد.

  شیفیک در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص شرایط شمال سوریه، دخالت آمریکا برای ایجاد مرزبندی بین نیروهای کرد و ارتش ترکیه و حمایت از کردها در این منطقه، گفت: حضور نیروهای آمریکا بالفعل هیچ اهمیتی ندارد، اما آنچه که ما از آن ناراحت هستیم، سازمان "پ ک ک" است که در شمال سوریه در حال فعالیت می باشد و مرزهای ما را نا امن و حاکمیت ما را تهدید می کند. تا جایی که این منطقه محل نفوذ به ترکیه برای آنان به شمار می رود.

  وی همچنین افزود: یادتان می آید، چه بر سر داعش آمد؟ در یک شبانه روز نیروهای نظامی ما به طرف شهر الباب حرکت و در آن مستقر شدند. این موضوع در خصوص شمال سوریه هم صدق می کند، اگر تصمیم قاطع در خصوص تسویه حساب با پ ک ک که مورد حمایت آمریکاست، بگیریم، تعجب نکن اگر این حملات در آنجا نیروهای آمریکایی را هم در بر بگیرد.

  مجری با ترس پاسخ داد: شرایط بسیار پیچیده است، این اظهار نظر خطرناکی است.

  شیفیک در پاسخ به مجری گفت: اگر با این روش تعامل می کنند، چه خواهی کرد؟

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.