• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جانشین بازرسی کل سپاه: خائنین و منافقین شفاف می گویند؛ در سوریه چه کار داریم؟
  کد خبر : 2033351

  جانشین بازرسی کل سپاه: خائنین و منافقین شفاف می گویند؛ در سوریه چه کار داریم؟

  جانشین بازرسی کل سپاه: خائنین و منافقین شفاف می گویند؛ در سوریه چه کار داریم؟Reviewed by on May 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آذرسلام،  امروز تغییر مدیرت و انتصابات جدید در رده ها و مراکز سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با حضور جانشین…

  جانشین بازرسی کل سپاه: خائنین و منافقین شفاف می گویند؛ در سوریه چه کار داریم؟Reviewed by on May 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آذرسلام،  امروز تغییر مدیرت و انتصابات جدید در رده ها و مراکز سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با حضور جانشین بازرسی کل سپاه سردار (مهدی مهدوی نژاد) بر گزار شد.

  در ابتدای این مراسم سردار جلیل بابا زاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل طی سخنانی انسجام و حفظ انسجام در سپاه را مطلوب و مهم برشمرد و اظهار داشت: تیپ حضرت عباس(ع) سپاه این استان با داشتن فرماندهان و یادگارانی از لشگر عاشورا و دوران دفاع مقدس و همچنین تکاوران و جوانان رشید به دست آوردهای مهم و خوبی در ایفای ماموریت ها بخصوص در شمالغرب داشته است.

   

   

  یادگار دوران دفاع مقدس در ادامه شهادت دو تن از نیروها و تکاوران تیپ ۳۷ سپاه استان اردبیل، شهیدان؛ هاشم دهقانی نیا و علی آقایی را از انسان های گلچین شده برای شهادت عنوان کرد.

  وی با اشاره به اینکه اگر موفقیت ها و دست آوردهایی بوده مرهون شهدای استان و همکاری فداکارانه نیروهای پاسدار و بسیج بوده است.

  بابازاده غیرت و شجاعت را از خصوصیات برجسته نیروهای سپاه استان اردبیل برشمرد و ادامه داد: در اوج سختی ها و مطالبات بحق و بجا سربازان نظام و ولایت به نحو شایسته ایفای وظیفه کرده اند و ضرورت دارد خواسته و مطالبات پرسنل این مجموعه بررسی و رسیدگی شود.

  در ادامه این مراسم سردار مهدی مهدوی نژاد جانشین بازرسی و تعالی سپاه کل کشور با تاکید بر شایستگی سپاه استان اردبیل، رفع کمبودها و نواقصات مورد تاکید قرار داد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه به تعبیر رهبری اگر قرار بر تشکر باشد باید از ترامپ شود تصریح کرد: واقعیت و ماهیت آمریکا را وی در انتخابات برملا کرد و برخلاف وعده کنار گذاشتن دخالت های نظامی در منظقه بودجه آمریکا را از ۷۰۰ میلیارد دلاری به ۷۵۰ میلیارد دلار رسانید و این نشان از عدم اشرافیت او و استیصال دولت مردان آمریکاست.

  جانشین بازرسی و تعالی سپاه کل کشور تاکید کرد: هر کسی در هر منصب و پستی باید در تراز اسلام و انقلاب عمل و اقدام کند و نباید در مقابل فرمایشات خیرخواهانه و حکمیانه رهبری برخی افراد حرف دیگر و چند صدایی بزنند.

   

   

  مهدوی نژآد ولایت را موتور محرک انقلاب و نظام دانست و گفت: دراین راه ترس و دنبال کد خدا افتادن و پذیرفتن معادلات سیاسی استکبار معنی ندارد.

  این مقام مسئول سپاه کل کشور نفاق فعلی را پیچیده ارزیابی و تصریح کرد: امروز برخی منافقین شفاف می گویند: " درسوریه و به سوریه چی کار داریم!" و این یادآور تاریخ و سخنان ساده لوحانه شاه سلطان حسین در اصفهان است که دشمن هر بار که نزدیکتر می شد می گفت: نگران نباشید دشمن در اطراف است و داخل نیامده تا اینکه دشمن کاملا ورود و نفوذ کرد!.این سخنان برخی خائن بوده که بدون داشتن تحلیل استراتژیک و راهبرد تعیین شده سخن می گوید.

  در ادامه این مراسم سردار فرهنگ مستعد حصاری فرمانده سابق تیپ ۳۷ حضرت عباس(ع) استان اردبیل در سخنانی سپاه را مولود انقلاب و نگهبان آن معرفی کرد و افزود: هرچند حفظ و نگهبانی از نظام وظیفه همگانی بوده اما سپاه در این باره وظایف قانونی دارد.

   

   

  سردار مستعد اقتدار را شرط حفظ انقلاب دانست و گفت: آنچه مانع عملی شدن تهدید دشمن می شود روحیه استکبار ستیزی غیرت مردم و رهبری حکیمانه است.

  وی تعامل تحت فرماندهی سپاه استان اردبیل در سطح بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در سایه مدیریت و فرماندهی های موفق ماموریت های موفق و خوبی در شمالغرب تحت مدیریت قرارگاه همزه سیدالشهدا(ع) انجام شده است که از جمله آن تصرف و نصب منطقه کوهستانی و صعب العبور بود.

  وی در ادامه یاد شهیدان منطقه شمالغرب بویژه مهدی مرادی و شهدای حرم استان را گرامی داشت و بر انسجام و آموزش و آمادگی گردان های بسیج تاکید کرد.

  سرهنگ پاسدار عبدی نیز در این مراسم امنیت و آسایش کشور و نظام را مرهون خون مطهر همه شهدا بویژه شهدای مدافعین حرم دانست و بر حفظ آمادگی و هوشیاری در مقابله توطئه های دشمنان تاکید کرد.

   

   

  وی ابراز امیدواری کرد: در سنگر جدید خدمت گوش به فرمان ولایت فقیه و عمل به تکالیف محوله اهداف تعیین شده را پیش برده شود.

  " گفتنی است درادامه این مراسم با قرار گرفتن مسئولان سپاه استان و جانشین بازرسی و تعالی سپاه کل کشور در جایگاه، حکم مسئولیت فرماندهان جدید به شرح ذیل قرائت و تقدیم شد.

  سردار فرهنگ مستعد حصاری فرمانده سابق تیپ۳۷ سپاه استان اردبیل به سمت جانشین سپاه استان اردبیل منصوب شد.

  سرهنگ پاسدار شکر عبدی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردبیل به سمت معاونت هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل منصوب شد.

  سرهنگ پاسدار غلام محسین محمدی اصل به سمت فرمانده تیپ ۳۷ حضرت عباس(ع) استان اردبیل منصوب شد.

  سرهنگ پاسدار سید علی تدین به سمت معاونت هماهنگ کننده تیپ ۳۷ سپاه استان اردبیل منوصب شدند.

   

  عکس و گزارش از خبرنگار آذرسلام/

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.